PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757778}

Nie czas umierać

No Time to Die
6,9 83 843
oceny
6,9 10 1 83843
6,3 51
ocen krytyków
Nie czas umierać
powrót do forum filmu Nie czas umierać

Zasiliłem wynik otwarcia w polskich kinach i tego żałuję. Film może nie jest całkiem zły, ale kompletnie (poza muzyką i czołówką) nie trzyma klimatu Bonda. W zasadzie to w ogóle niczego nie trzyma. Brakuje spójnej reżyserskiej koncepcji co to ma być. Dramat psychologiczny? Kino rozrywkowe? Szamocze się to jakoś pomiędzy tymi granicami i w efekcie nie wychodzi z tego nic wartościowego. Ani głębszych emocji ani dobrej zabawy. Szczerze mówiąc to od połowy filmu czekałem nie na to "jak" tylko "kiedy" to się skończy. Ocena na 5, czyli przy takim budżecie i renomie to wielka porażka. Więcej konkretów nie podaję, żeby nie było spoilerów ;)

Tomciokej

ja Bondy z Craigiem podzieliłbym na 2 części - pierwsze 2 filmy to ewidentne kopiowanie pomysłów z filmów o Bourne'ie. po fiasku Quantum od Solace twórcy poszli w jakiś dramat psychologiczny - i takie były 3 kolejne filmy. i zgadzam się z Tobą - nie czuć tutaj bondowskiego klimatu. zarzuca się Timothy'emu Daltonowi, że był taki zimny i surowy co do Bonda nie pasowało. mi się jednak te filmy podobały bo owszem były inne ale zachowały swój klimat. w NCU właśnie te nawiązania do starych filmów - Aston Martin i motyw Johna Barry'ego z W Tajnej służbie jej królewskiej mości są tymi najlepszymi elementami. no i epizod Any de Armas (szkoda, że taki krótki). wszystko co nowe było zwyczajne, nie robiło wielkiego wrażenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones