PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757778}

Nie czas umierać

No Time to Die
6,9 83 932
oceny
6,9 10 1 83932
6,3 52
oceny krytyków
Nie czas umierać
powrót do forum filmu Nie czas umierać

Już prawakowym filmwebowiczom dvpy popękały xD

ocenił(a) film na 8
Connor7

Nie ma żadnej następczyni... Lynch gra agentkę z licencją 007, którą Bond porzucił w Spectre.

Connor7

Patrz żeby tobie tyłek nie pękł jak stary wróci z wywiadówki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Connor7

tak tak murzyn Bondem chyba tylko w afryce będzie hitem

donpablo

Idąc tym tokiem rozumowania Czarna Pantera też powinna być hitem tylko w Afryce ;)

buterfly

A wyobrażasz sobie ból gdyby Czarna Pantera był biały? :D

maximus_

Owszem wyobrażam :) - Zresztą to nic dziwnego tak samo większość białych, protestowałoby czarnoskórego Bonda.

buterfly

Raczej nie, bo poprawność nie zezwoliłaby, odwrotnie przy Panterze to x10 :)

maximus_

Naprawdę poprawność polityczna zatrzymałaby kogokolwiek do opinii o rasizmie?- Przykład Filmwebu pokazuje że nie :)

buterfly

w PL jest jeszcze w miarę normalnie

maximus_

Oj chyba nie na Filmwebie - Bo tutaj zaraza często lecą różnego rodzaju epitety w komentarzach ;)

buterfly

czasami tak, ale wyrażając swoją opinię zawsze jest ryzyko, że ktoś się obrazi, co nie znaczy, że nie należy tego robić

maximus_

Nie mam nic przeciwko wyrażaniu opinii ale naprawdę czytanie chociażby w temacie o czarnoskórym Bondzie, w co drugim poście epitetów typu że chyba ich poje*bało niczego nie wnoszą ;)

buterfly

no bo chyba ich poje*bało
:D
realnie to żaden komentarz nic nie wnosi, bo producent ich nie przeczyta, więc na nic nie mają wpływu

maximus_

Cóż tak niestety nie raz czytałem już posty ;) - Fakt i tak nie zmieni to decyzji tym bardziej, użycie po raz kolejny epitetu niczego nie zmieni :)

buterfly

Lecz ładnie podkreśla ładunek emocjonalny wypowiedzi.

maximus_

Bardziej zwykłą chęć odreagowania a czy to ładne no cóż rzecz gustu dla mnie zwyczajnie chamskie ;)

ocenił(a) film na 7
Connor7

connor7 a ty głupi jesteś czy tylko trollujesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones