PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757778}

Nie czas umierać

No Time to Die
6,9 83 932
oceny
6,9 10 1 83932
6,3 52
oceny krytyków
Nie czas umierać
powrót do forum filmu Nie czas umierać

Z Absurdalnym zakonczeniem!!! Teraz ta czekoladowa będzie 007 TO JEST ŻENADA!!! Nigdy nie byłem fanem w dorosłym życiu bo wiadomo że jak człowiek miał 10-15 lat to Connery btył bogiem ,dziś takie głupoty już nie przejdą ale...! Bond nadety tak że zbiera na wymioty ,facet ma minę jak by nie mógł sie wysrac od 10 dni NAJGORSZY AKTOR GRAJĄCY BONDA choć zawsze myslałem że to był DALTON ale przegrał z CRAIGIEM ,!!!Film trwa 3 godz a akcji mamy jak na lekarstwo ziewałem i patrzyłem kiedy koniec! Postać tego złego naukowca czy tam chemika SERIO? Kto pisał tę posttać powinien isc do wiezienia ,przecież to było żałosne koles pieprzył takie dyrdymały że żal było słuchac a głowini bohaterowie słuchali z zaciekawieniem OMG SERIO?!!! W ogóle przerysowany ludzie to jest film rozrywkowy ...MIAŁ BYĆ ...A wyszło ZATWARDZENIE ,miałem wrażenie że ktoś nagrał sarkastyczną parodie BONDA dla mnie to tak wygląda jak dowcip!!! NAJWIĘKSZE SCENY AKCJI SĄ W ZWIASTUNIE dosłownie ,reszta to beznadziejne zwykłe strzelanie z metra do pionków bla bla bla !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones