PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1305}

Nieśmiertelny

Highlander
7,3 61 706
ocen
7,3 10 1 61706
7,0 10
ocen krytyków
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny

inaczej tego filmu zdefiniować się nie da

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shamar

Wyrażam opinię, by ostrzec tych, którzy tego filmu nie oglądali, a debilem to jest Twój ojciec, bo nie nauczył Cię kultury wypowiedzi i szacunku do drugiego człowieka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shamar

Nie musisz pisać, widać, że go nie masz i jakoś mi go nie szkoda. Szkoda tylko, że przejąłeś jego jednokomórkowe geny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shamar

Ojej, chłopczyk stracił nerwy. Wracając do ojca. Chcesz się pożalić? Kogo jeszcze nie masz? A może jesteś prawiczkiem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
shamar

Dokładnie!!!!!!

Vaylander

K u r w a zamknij japę tępy odbycie osła jak widzę takie kaleki umysłowe niemające bladego pojęcia o czym piszę w dodatku wjeżdżającego na czyjąś rodzinę .... Nic tylko spuścić konkretny łomot nasrać do gęby naszczać na oczy wystawić na publiczną chłostę ....

Norven

Jesteś jakiś popie.rdolony? :D
Take it easy cip.ko

Vaylander

Tępy matole z pod kowalskiego młotka ..milcz odpadzie , śmieciu - prymitywny kmiocie do takich jak ty można tylko mową " nienawiści " bo tylko tak coś do ciebie dotrze półgłówku.
Na początku byłem ciekaw twojej opinii szczerze byłem ciekaw co wymyślisz bo Highlander 1 był mistrzostwem i absolutnym geniuszem ...przyczepić sie do niego to trzeba nie mieć gustu - kicz - to siedzi w twojej głowie ale jak zobaczyłem jak wjeżdżasz koledze wyżej na rodzinę to od razu zrozumiałem co z ciebie za kmiot tylko najgorszego sortu śmiecie wbijają komuś na rodzinę. Żegnam oziemble !

ocenił(a) film na 10
Vaylander

Vaylander - to IDIOTA!!!
NIEŚMIERTELNY - to arcydzieło!!!

ocenił(a) film na 9
TERMINATOR2

zgadzam się

ocenił(a) film na 9
igielka192

Ja też .
A temu jednogonadowcowi z pierwszego postu , polecam zajęcie się jakimiś innymi zajęciami niż próbami pisania czegokolwiek.
Sodomią na ten przykład , albo czymś w tym stylu.

ocenił(a) film na 7
nightgale

ale się zbulwersowaliście, koleś krótko, zwięźle i dosadnie wyraził swoją opinię. Co tu uzasadniać. Nawet fani tego filmu chyba widzą, że jest kiczowaty? Mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza. Ale fakt faktem

ocenił(a) film na 9
jasiu15

Może i kiczowaty, ale dzięki "Highlanderowi" poznaliśmy najzajebistszy czarny charakter w historii kina, czyli Kurgana. Wieczna cześć i chwała dla Clancy Browna.

Vaylander

Nieźle ich sprowokowałeś:D.

Legion212

zobacz to
http://www.filmweb.pl/film/Avengers+3D-2012-371515/discussion/DLACZEGO,1922874#p ost_7633137
:)

Vaylander

Wiadomo że prowokacje na tle religijnym są najlepsze:).A co do filmu Avengers to dobry czy kolejny kicz?

Legion212

nie wiem, nie oglądałem jeszcze, ocena 1 dodana tylko na potrzeby prowokacji, za pare dni zniknie :)
myslę że kiczem nie będzie, na imbd miejsce w pierwszej 30, na Filmwebie zaraz wskoczy do setki, więc 'dobry' musi być raczej na pewno, ale tak jak pisałem, zweryfikuję to dopiero na dniach

Vaylander

Co do prowokacji to zwykle staram się robić inteligentniejsze, ale jak nie mam pomysłu to leci coś religijnego najlepiej z paroma błędami ort. lub z olaną interpunkcją. Nie jestem typowym trollem, bo nie robię tego często, jednak czasem warto sobie poprawić humor :)
Z drugiej strony martwi mnie, że mamy 2012 rok, trolling jest już znany od dawna, a 80% ludzi łapie się na tak żałosne prowokacje, których można wymyślić 100 na minutę bez większego wysiłku.

Vaylander

Myślę że dużo ludzi na trolling łapie się tylko dlatego że w internecie nie brak ćwierć-mózgów i ludzie biorą to na serio ,lub chcą brać by pokazać że są inteligentniejsi niż taki delikwent ,wystarczy spojrzeć na użytkownika yt o nicku klocuch12 i poczytać komentarze pod jego filmami.

Legion212

Hahahaha klocuch to mistrz i tak jak nie cierpię oglądania przechodzenia jakiejś gry z komentarzem (wolę sam pograć), tak recenzje klocucha są czymś niesamowitym :)

Vaylander

Klocuch12 rządzi krótko mówiąc, a durnie którzy komentują jego filmy to cała esencja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones