PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1305}

Nieśmiertelny

Highlander
7,3 61 717
ocen
7,3 10 1 61717
7,0 10
ocen krytyków
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny

niestety bardzo się zestarzał, a sceny walki są wręcz śmieszne. 7/10 za sentyment.

ocenił(a) film na 9
markowaw

Film ma ćwierć wieku.
Ma prawo się zestarzeć.

ocenił(a) film na 7
markowaw

najmniej mnie martwią sceny walki, bardziej drewno w roli głównej. Co nie zmienia faktu, że lubię ten film i jeszcze do niego wrócę.

markowaw

po latach dosłownie nie mogłem uwierzyć w to co widzę ;) Pierwsza walka w parkingu podziemny jest komiczna. Nie wiem o co chodzi z gościem robiącym salta. Są oczywiste błędy w montażu. Facet robi salto aby uniknąć ciosu, po czym ucieka normalnie, rzut z innej kamery, a on dalej fika salta ;) Nie ukrywam, bawiłem się dobrze, ale nie z tych powodów co w dzieciństwie ;)

ocenił(a) film na 10
figure_four

Nie ''komiczna'' a kosmiczna, czy może raczej magiczna

ocenił(a) film na 8
markowaw

Nonsensem jest zakładanie takiego tematu.

kadim21

Bujaj się pajacu! Nonsensem jest taka odpowiedź na założony temat.

ocenił(a) film na 8
markowaw

Tez mi tamat pajacu.

ocenił(a) film na 10
kadim21

Dokładnie

ocenił(a) film na 10
markowaw

Rozumiem zmianę zdania na temat filmu po latach, ale słowo ''śmieszne'' tu zupełnie nie pasuje

Rinzler

Jedne filmy się starzeją a inne nie. Ten niestety się zestarzał strasznie i jeśli twierdzisz, że sceny walki nie wyglądają marnie (śmiesznie) to chyba dawno go nie oglądałeś. Wiele filmów dobrze wspominam z dzieciństwa i oglądając je ponownie utwierdzam się w tym, ale po obejrzeniu ponownym Nieśmiertelnego byłem zdruzgotany..

ocenił(a) film na 10
markowaw

Moim zdaniem nie wyglądają źle i przynajmniej nie są przebajerzone, bardzo szybkie jak te często dzisiejsze. Poza tym ten film ma jedną podstawową zaletę - klimat , na który składa się wiele czynników. Czy się zestarzał ? Tak czy to zle ? Nie Czy dawno go nie oglądałem ? Nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones