PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720886}
6,7 108 956
ocen
6,7 10 1 108956
6,9 34
oceny krytyków
Nice Guys. Równi goście
powrót do forum filmu Nice Guys. Równi goście

Szukałam lekkiej komedii na wieczór. Jako że naprawdę mało jest dobrych komedii, przy których szczerze dostaję ataku śmiechu, zdecydowałam, że poszukam takiej przy której można się po prostu wyluzować. I niby przy tej wyluzować się można. Do tego szanowne grono: Crowe i Gosling oraz Margaret Qualley, która ostatnio mnie urzekła w reklamie Kenzo World. Trailer był obiecujący ( i znacząco ZA DŁUGI, bo niestety, ale pokazane w nim było wszystko to, co film miał najlepszego).
Przechodząc do sedna - słabo. Przegadany, suchary poganiają się nawzajem - i w tłumaczeniu polskim i niestety w oryginale. Zwroty akcji bardzo przewidywalne. Gosling ciągle piszczy, co również mnie nie bawiło. Crowe w roli komediowej jakoś mi się nie sprzedał(może łazi za mną jego twarz Maximusa).
Film jedynie na 3, ale jestem raczej surowa w stosunku do komedii. Mniej mnie rażą chyba nawet komedie romantyczne, chociaż i one są coraz częściej bublami.
Cóż, tylko 3 i aż 3, bo jedyna rzecz oprócz super scenografii, to świetne sceny kaskaderskie i momentami fajne zapożyczenia ze slapsticku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones