PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720886}
6,7 108 935
ocen
6,7 10 1 108935
6,8 33
oceny krytyków
Nice Guys. Równi goście
powrót do forum filmu Nice Guys. Równi goście

Zacznę pd plusów, bo z nimi pójdzie mi szybciej: 1. Kilka całkiem udanych gagów, przy których można wybuchnąć gromkim śmiechem; 2. Nowa twarz Goslinga, który odrzuca łatkę diabelnie seksownego ponuraka na rzecz piszczącej jak panienka aczkolwiek zabawnej ofermy.
Minusów jednak widzę więcej: 1. Naciągany, niedopracowany, nużący scenariusz; 2. Bardzo nierówny film - na początku wielkie "bum" (dosłownie i w przenośni), a im dalej, tym bardziej wszystko staje się rozlazłe. 4. Zupełnie zbędna postać córki detektywa, a już na pewno niepotrzebne zbytnie rozbudowanie wątków z jej udziałem - przez to momentami odnosi się wrażenie, że to kino familijne; 5. Kim Basinger - odgrzewane kotlety są niesmaczne, zwłaszcza takie, które wyglądają jak z muzeum figur woskowych.
Ogólnie film miał potencjał, ale zdechł on już w momencie oddawania scenariusza.

ScarlettElvie

Zarejestrowałem się aby podzielić się spostrzeżeniami.
W pełni podzielam ww. opinię na temat tego filmu.
Wszystkim, którzy porównują "to coś" do kultowych filmów (Zabójcza Broń, Ostatni Skaut)... szczerze współczuję.

ocenił(a) film na 5
ScarlettElvie

Od połowy mnie nużył..

ocenił(a) film na 6
ScarlettElvie

ja sie podpisuje a nawet pojde krok dalej. panowie glowni bohaterowie powinni dostac zimny prysznic i wg mnie nominacja do maliny za duet sie nalezy

ocenił(a) film na 6
ScarlettElvie

może powiem ździebko z innej strony. Film fajny itp ale wszystko popsuł..... zwiastun filmu (ang. trailer;) Po obejrzeniu filmu okazuje się że w owym zwiastunie jest 90% zabawnych scen które mnie mega nastawiły na film. wtf? 2h a kilka scen wmontowanych w zwiastun daje prawie cały film :( szkoda bo można by sporo więcej tu "upchnąć". . 6/10 jak bym nie wiedział zapowiedzi to bym dał o wiele więcej ps . rzeczywiście Kim Basinger nie na minus

ocenił(a) film na 5
ScarlettElvie

Podpisuje się rękoma i nogami. Oglądałem na raty, dosłownie z nudów. Początek zapowiadał sie świetnie ale czym dalej, tym gorzej. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones