PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1226}

Nell

7,4 9 205
ocen
7,4 10 1 9205
Nell
powrót do forum filmu Nell

Dla mnie Foster na szczycie aktorskiego kunsztu. Tyle środków wyrazu. Wiedziałem, że jest dobra, ale nie aż tak. Dla samej gry Foster film można obejrzeć kilka razy. Fakt film psychologiczne trochę podrasowany, ale czy musimy się bez przerwy katować tragediami. Od razu skojarzył mi się z Herzogiem i jego Zagadką Kaspara Hausera, tam wymiar tragedii był większy i obrazy bardziej mroczne. Tu majstersztyk aktorskiego rzemiosła. Oj, wysoko poszybowała Foster na mojej liście, bardzo wysoko.
No cóż, kolejny film Jankesów o tęsknocie do natury (tej w głębi człowieka), oj ckni im się ckni.

ocenił(a) film na 9
nieugiety

Oj, tak! Foster osiągnęła w "Nell" apogeum aktorskich umiejętności. Jej rola była miażdżąca. Wstyd, że nie otrzymała za nią Oscara...

ocenił(a) film na 8
fistnaut

Dla kogo wstyd?

ocenił(a) film na 9
nieugiety

Podpisuje sie pod tym rekoma i nogami :) Jodie Foster wrecz nieprawdopodobna. Najlepsza kobieca kreacja aktorska jaka w zyciu widzialem (a wiedzialem niejedno:).

ocenił(a) film na 10
amsztel

Podzielam opinię. Niestety, tylko tyle mogę napisać - ban administratora (chyba coś mu przeskrobałem?).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones