PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031616}
6,5 2 486
ocen
6,5 10 1 2486
Nefarious
powrót do forum filmu Nefarious

Moment, w którym demon celnie podsumowuje mordowanie dzieci w łonach "matek" i inne pedoliberalne "zdobycze" kulturowe jest takim pięknym kubłem zimnej wody dla doktorka. W tym momencie właśnie uświadamia sobie w jak zdegenerowanym świecie żyje. Szkoda, że ta scena mimo iż treściwa, jest dość krótka, a liczyłem na dłuższy, bardziej rozbudowany monolog, który uderzyłby z siłą rozpędzonej lokomotywy.

PPS

Ty ale musiałeś napisać taki wysryw od razu po obejrzeniu filmu? Pewnie ciekawe masz zycie

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
PPS

Scena krótka, ale na długo zostaje w głowie.

ocenił(a) film na 7
streamus

To prawda. Aczkolwiek pozostawiła pewien niedosyt. Prawdopodobnie twórcy nie chcieli uderzyć grubiej, żeby im nie przyklejono łatki prawicowych faszystów, ale pedoliberalne media i tak to zrobiły. Wystarczyło odrobinę krytyki i lewica dostała potężnego rozwolnienia.

SiwyToRetard

koleś po prostu jest wierzący, wierzy też w szatana, dorosły chłop wierzący w bajki normalny być nie może

PPS

Ale ty rozumiesz, że ta cała pogadanka miała na celu zagrać na uczuciach James'a, a nie pokazać jakąś prawdę lub opinie twórców?

ocenił(a) film na 7
1234_1234_

W sensie, że zatrute liberalizmem i nihilizmem amerykańskie kobiety nie mordują rocznie dziesiątek tys. dzieci w klinikach śmierci znanych jako Planned Parenthood? I że nie zrobiono z tego przemysłu przetwórczego?

ocenił(a) film na 7
PPS

Przerabiają gówniaki na coś? Wreszcie.

PPS

Jesteś chorym, sadystycznym bydlakiem.

ocenił(a) film na 7
JackCarver

Mam też i wady. A teraz idź się wypłakać swojemu chłopakowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones