PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597223}

Nawiedzony dwór

Haunted Mansion
5,7 5 367
ocen
5,7 10 1 5367
Nawiedzony dwór
powrót do forum filmu Nawiedzony dwór

Nie łyknęłam go w całości, ale z dziećmi na Haloween jest rzeczywiście OK - starszy syn dużo się śmiał, młodsza córka nieraz zadrżała... Trochę na siłę, trochę propaganda, z pewnością powtórka historii o nawiedzonych domach i o duchach, ale efekty są niezłe, a fabuła trzyma się kupy. I jeszcze raz podkreślę, że śmieszny:)

ocenił(a) film na 7
EJanczul

Film trzymają dialogi między bohaterami. Jest bardzo nierówny. Właśnie mam zawsze dylemat jak oceniać film dla dzieci/młodzieży powiedzmy, bo jest jak jest:D Propaganda trąci kiszką, ale nie szczypało mnie to w oczy jak w innych produkcjach.

EJanczul

Czego propaganda?

ocenił(a) film na 5
harding

Hmm, no właśnie. Pisałam to na gorąco, po seansie. Nie czuję już tego dokładnie, a może nie chcę się czepiać kierunku, w jakim idzie Disney, zawsze można przecież nie oglądać tych filmów. A ja obejrzałam też w tym roku z córką Małą Syrenkę Disneya, i było podobnie: córce się podobało, a mi z wieloma zastrzeżeniami. Zamiast/oprócz słowa propaganda mogę użyć słów: pretensjonalność, przerost formy nad treścią (efekty super), drugoplanowi aktorzy lepsi od pierwszoplanowych, dekoracje tak piękne, że aż aktorzy ledwo je noszą i dlatego pewnie wypadają nieco blado i sztywno. Jednak Owen Wilson wymiata! Jamie Lee Curtis też jest przekonująca. Fajny powrót De Vito - oni grają postacie z jajem, z dystansem do siebie. Ale Ben i rodzinka - głównie noszą stroje. Medium prawie miało to coś, ale strój był chyba jednak za ciężki;) Film pełen wszystkiego, z potencjałem na hit, ale mojej uwagi nie utrzymał. Pewnie nie jestem jego targetem. Moja opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones