PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597223}

Nawiedzony dwór

Haunted Mansion
5,7 5 367
ocen
5,7 10 1 5367
Nawiedzony dwór
powrót do forum filmu Nawiedzony dwór

Dlaczego nie ma wyboru filmu z napisami. Wyszedłem z kina po 30 min gdyż nie wytrzymałem poprzez dubbing. Film wygląda na ok ale niestety nie da się go obejrzeć. Poczekam jak pojawi się na Disney+ i obejrzę w oryginalnej wersji. Nie!!!! dla polskiego dubbingu.

kiciakapi

Dzięki za ten wpis, właśnie się zastanawiałem czy się męczyć z dubbingiem ale też poczekam na VOD.

ocenił(a) film na 6
Bootha

Nie ma to jak coś przeczytać w necie i od razu przyjąć za normę:) Nie jestem zwolennikiem dubbingowania filmów fabularnych, a może i przeciwnikiem, ale ten był całkiem niezły:)

mr_wtyczka

nienawidzę dubbingów, jeżeli chociaż jeden głos usłyszę że jest przeciętny to po prostu poczekam na napisy na vod ;)

kiciakapi

A czego się spodziewałeś idąc na ten z dubbingiem ? Że niby jak to będzie brzmieć ? Dubbing w każdym filmie nieanimowanym to tragedia z definicji. Oczekiwałeś jakiegoś Świętego Graala dubbingu filmowego ?

Pomyslowy_Dobromir

Polska nie posiada szkoły dubbingu, muszą minąć długie lata, żeby dubbing był na poziomie np. francuskiego. Dlatego również jestem przeciwnikiem polskiego dubbingu z kilkoma wyjątkami.

daniel76

Żadna "szkoła dubbingu" i lata nie zmienią, tego, że zawsze będzie to brzmieć sztucznie i infantylnie.

Pomyslowy_Dobromir

niedługo dubbing będzie robić AI, już w necie można znaleźć próbki tego. Nie ma już odwrotu ;)

Pomyslowy_Dobromir

Nie było możliwości wyboru. Ten film w kinie wyświetlany był tylko z dubbingiem. Pzdr

kiciakapi

Jak chcesz oglądać z napisami to nie idź na seanse z dubbingiem.

MistrzSeller

Nie chodzę. Tu nie pozostawiono mi możliwości wyboru. Ten film w kinie wyświetlany był tylko z dubbingiem.

kiciakapi

Miałeś wybór. Przecież nikt ci nie kazał iść na ten film. Poza tym trudno by kina przy filmach familijnych robiły seanse z napisami dla paru osób na krzyż

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones