PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859721}
7,2 43 341
ocen
7,2 10 1 43341
6,9 22
oceny krytyków
Nasze magiczne Encanto
powrót do forum filmu Nasze magiczne Encanto

Chyba nie wybiję sobie tej piosenki z głowy, GENIALNA!!!! Zwłaszcza sekwencja Dolores i Camilo, rewelacyjnie zaśpiewali, szkoda że nie dostali własnych piosenek.

Rrouge

Dobrze, dobrze. Ale już nie mówmy o nim. ;)

Piramidzia

Zgadzam się z wami w 100% .

ocenił(a) film na 7
Rrouge

Najlepszy kawałek w filmie.

ocenił(a) film na 7
Rrouge

btw - WE DON'T TALK ABOUT JUDDIE ;-)

ocenił(a) film na 10
Rrouge

To też mój absolutny hit.

ocenił(a) film na 8
Rrouge

Póki co "Nie rozmawiamy o Brunie" z Encanto przebiła w notowaniach top 100 "Mam tę moc" o jedno miejsce. ^^

Nanami97

Super piosenka

użytkownik usunięty
Nanami97

Lepiej by brzmiało "Nie rozmawiamy o Brunonie"

ocenił(a) film na 10
Rrouge

Jeszcze lepsza jest wersja polska, genialna

ocenił(a) film na 10
theart

Niestety nie w moim przypadku, nie jestem fanem polskiej wersji za to oryginalną ubóstwiam.

Rrouge

Właściwie to Camilo miał utworzoną własną posenkę . Coś na wzór tej piosenki Kristofa z Krainy Lodu 2 . Ale z ostatecznej wersji filmu ją wycieli.


Wpisz sobie w youtube Encanto delete scenes

ocenił(a) film na 2
Rrouge

Piosenka chwytliwa, ale okropna w przesłaniu. Niby udają taką wzorową rodzinę, a sami właściwie odrzucili członka swojej rodziny. Na koniec nikt go nie przeprasza ani nic.

MistrzSeller

Kluczowym słowem jest, że udają i o tym właśnie był ten film jakbyś nie zdążył się zorientować ;)

ocenił(a) film na 2
jeykey1543

Ale nie widać żadnej poprawy w ich postawie. To uczy dzieci by użerać się z toksycznymi ludźmi i liczyć że jak sobie zapracujesz to cię kiedyś docenią

MistrzSeller

Hmm, czasami mam wrażenie, że oglądałem zupełnie inny film... Aż mi się nie chce szczegółowo rozpisywać ile toksycznych zachowań zostało poprawionych, Isabela, Luisa, babcia, stosunek do Bruno i zachowanie Bruno, poczucie wartości Mirabel...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones