PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010785}

Nasz ojciec

Our Father
6,2 3 479
ocen
6,2 10 1 3479
5,7 3
oceny krytyków
Nasz ojciec
powrót do forum filmu Nasz ojciec

Nie będę spojlerować, ja byłam w szoku, polecam obejrzeć i własną opinie wyrazić.

ocenił(a) film na 7
magdalena199997

Niestety tez tak mogło być. Słyszałam już gdzieś kiedyś historie, że lekarz zapładniał własną spermą by uniknąć płacenia dawcom za spermę...

ocenił(a) film na 9
magdalena199997

tez jestem w szoku, a jeszcze gnojek nie odpowiedział za to, bajlando.

ocenił(a) film na 6
sylwia_91_fw

No i pewnie nie odpowie... a szkoda, ogólnie odebrałam to tak jakby większość tych obcych robiła pod górkę poszkodowanym :/

ocenił(a) film na 5
magdalena199997

Współczuję kobietą które nie mogą zajść w ciążę po obejrzeniu tego dokumentu, weź teraz idź do lekarza który później może się okazać ojcem.
Wiadomo że to co zrobił jest chore, ale jakby nie patrzeć nie ma na to regulacji prawnych. Gwałt taki prawdziwy a taki jakiego on dokonał to wydaje mi się diametralną różnicą, choć nawet nie zakwalifikowali tego jako gwałt.
Prawda jest taka że facet był stary, w dodatku nigdy nie karany i szanowany w społeczności, więc nie mogło to skończyć się inaczej

ocenił(a) film na 8
D3Mania

Wszystko zależy od definicji jaka ludzie ustala. "Nowością" w zachodnich kodeksach jest penalizacja stealtingu - ściągania prezerwatywy bez wiedzy partnerki. Jeśli to można uznać za przestępstwo to inseminacje bez zgody również.

magdalena199997

W Polsce sanitariusze zabijali pacjentów na "skórę" więc nic mnie nie zdziwi jak taka sprawa wyjdzie

borsuk96

Mogę się mylić, ale wydaje mi się że w Polsce nie ma aż tak długiej historii leczenia niepłodności jaka jest w Stanach, z tego co słyszałem/ czytałem to w czasach PRL'u jeżeli ktoś miał tego typu problem, i było go stać, to jechał za granice się leczyć. ale swego czasu było głośno o kobiecie, która przez błąd lekarza urodziła nie swoje dziecko https://uwaga.tvn.pl/reportaze/urodzila-nie-swoje-dziecko-winnych-wciaz-nie-ma-6 697011

magdalena199997

Jeżeli chodzi o USA, to nie jest pierwszy ich dokument na ten temat.
Polecam 'Bóg Płodności' na HBO.

magdalena199997

W czasach gdy ten 'lekarz' uprawiał ten proceder, to podejrzewam że u nas o problemie niepłodności mało kto słyszał.w USA nawet na końcu tego dokumentu powiedziano, że wykryto ponad trzydziestu INNYCH lekarzy, którzy stosowali identyczny proceder.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones