PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649789}
7,5 3 894
oceny
7,5 10 1 3894

Naruto the Movie: Road to Ninja
powrót do forum filmu Naruto the Movie: Road to Ninja

Wie ktoś może gdzie mogę obejrzeć ten film z napisami angielskimi?

ocenił(a) film na 4
rubi_rubinek

Kitajce mialy juz premierę, my niestety musimy poczekac do 2013 :/

rubi_rubinek

nawet na angielskie napisy będzie trzeba jeszcze dłuuuuuuuuuuuuugo poczekać... ;/

rubi_rubinek

Właśnie ,,trochę" jeszcze poczekamy. A szkoda, bo z tego co czytałam film zapowiada się genialnie

ocenił(a) film na 8
rubi_rubinek

zazwyczaj polskie grupy translacyjne tłumaczące chaptery mangi i odcinki anime Naruto na bieżąco, czekają aż będzie dostępny rip z dvd i ja na to poczekam, wiem ze to pewnie jeszcze trochę potrwa ale nie chce sobie psoć dobrej zabawy kiepska jakością.

ocenił(a) film na 8
Blue_Beetle

to daj znać jak już będzie ;)

ocenił(a) film na 8
haniak_88

Na shippuuden.pl znalazłem że w Japonii premierę na DVD Road to Ninja będzie miało dopiero 24 kwietnia... jeszcze trochę poczekamy

ocenił(a) film na 8
Blue_Beetle

ach, niestety... dzięki za info :)

ocenił(a) film na 8
haniak_88

de nada...jak by co dam znać .

ocenił(a) film na 8
haniak_88

daje znać... na http://shippuuden.pl można oglondnac wersie z koreańskim dubbingiem - jakość taka sobie. na rip japoński czekam...

ocenił(a) film na 8
Blue_Beetle

wielkie dzięki za pamięć :)

Blue_Beetle

Japończycy są prawdziwymi mistrzami w torturowaniu ludzi. Film wydany w lipcu tylko w Japonii. Tysiące trailerów pokazujących genialność filmów, a w Polsce będzie można obejrzeć dopiero po 24 kwietnia...

rubi_rubinek

Angielskie napisy już w kwietniu na Narutoget ;D
Nie mogę się doczekać! ;D

ocenił(a) film na 5
rubi_rubinek

A wie ktoś gdzie można obejrzeć w wersji japońskiej - jeżeli premiera była w lipcu 2012 to gdzieś powinien być film w necie w oryginalnej wersji.

patrykdutkowski

W kinach w Japonii... :P a tak na poważnie jak już ktoś wyżej napisał, w Japonii premierę na DVD Road to Ninja będzie miało dopiero 24 kwietnia więc dopiero w tym terminie będzie można się spodziewać wycieków do sieci... W Japonii nie tak jak w Ameryce nie bawią się w filmowanie filmów w kinach itp. porządny kraj i dlatego musimy tak dłuuuugo czekać :(

ocenił(a) film na 5
odwieczny

Właśnie już wiem, ostatnio oglądałem na Planete+ reportaż - tragedia :) internet mają kontrolowany, no czekaj wezmę najbliższy lot do Japonii i specjalnie pójdę do kina na film :D

ocenił(a) film na 7
patrykdutkowski

http://shippuuden.pl/news.php?readmore=3493

anglieskie napisy tylko tyle że dubbing koreański.Nic więcej nie zdradze,ale kinówka nie powala tak jak każdy oczekiwał.
Miłego seansu.

ocenił(a) film na 7
ViAiPi

Polskie napisy *

sory za błąd,zmęczony jestem i dopiero co skończyłem oglądać ;p

ocenił(a) film na 5
ViAiPi

wiem wiem o tym filmie i polskie napisy - oglądałem już - bez sensu film, myślałem że będzie lepszy :)

ocenił(a) film na 9
rubi_rubinek

http://kissanime.com/Anime/Naruto-Shippuuden-Movie-6-Road-to-Ninja

;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones