PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649789}
7,5 3 894
oceny
7,5 10 1 3894

Naruto the Movie: Road to Ninja
powrót do forum filmu Naruto the Movie: Road to Ninja

Z tych wszystkich zapowiedzi można wywnioskować, że nasz Dres i Sakura znajdują się a alternatywnym świecie. Postacie mają zostać wskrzeszone, lub maja mieć pozmieniane charaktery.

W związku z tym:
Pewne postacie aż proszą się o zmianę np, jąkająca się Hyuga, arogancka Ino itp.
Jak myślicie jak to będzie wyglądało. Wszelkie spekulacje, domysły i niczym nie poparte przeczucia jak najbardziej mile widziane!

ocenił(a) film na 7
Bystrainaczej

Czemu taka cisza? No nic forever alone. Sama odpisuję na własne posty...
Ale w sumie nie szkodzi. mam oficjalne potwierdzenie. Będzie alter-świat. Niezła faza:
Hinata- Zaborcza i agresywna.
Sasuke- Podrywacz.
Oraz... Tadam! Dobre Akatsuki! No nie ma co. Zapowiada się ciekawie.

Bystrainaczej

Nie wiem jak film, ale już sama zmiana tych charakterów. Nie widzę w tym nic fajnego. Przyzwyczajasz się, że ktoś się zachowuje tak, a nie inaczej w mandze/anime i nagle oglądasz i widzisz taką Hinatę, która zachowuje się jak ostra sucz w dodatku zupełnie inaczej wygląda. Jasne, że coś nowego to coś innego, ale kompletnie nie przekonuje mnie taka zmiana. Nie wszystko się każdemu musi podobać. Niemniej wolę trzymać się oryginału.

ocenił(a) film na 7
Damianuss1

Wiesz, ja sama bym się tak nie jarała, gdyby nie to, że trzy lata temu napisałam fanfik o praktycznie identycznym motywie... Więc niedawno patrzę na zapowiedzi i zonk!
Generalnie podoba mi się zmiana. Taka rutyna była męcząca. Wszystkie postacie miały wyrobione schematy (trochę jak roboty O.o) które z czasem stały się nużące.
A Hinata w cale nie wygląda tak inaczej. Po prostu ma inną mimikę i użyła niezwykłego wynalazku kosmetycznego zwanego szminką...
Jeśli przywykłeś do praktycznie zerowej mimiki i nagle pojawiają się skrajności takie jak gniew, to możesz się zdziwić. Niewerbalny przekaz to 70% procent dialogu.

Siem rozpisałam.

Bystrainaczej

wiedze ze masz jakies info na temat tego filmu, wiesz moze kiedy będize go mozna obejrzec z napisami online? z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam kamas ; )

ocenił(a) film na 7
kamas_web

Studio skutecznie blokuje wszelkie możliwości obejrzenia filmu (inne niż kino, a to i tak tylko w Japonii). Dzięki ich zaradności obejrzymy film najszybciej w kwietniu. W tedy będzie premiera filmu w wydaniu płytowym.

Bystrainaczej

Jakby się na to nie patrzyć to na samym początku Akatsuki było dobre ale jak ich liderem był Yahiko

Bystrainaczej

Ja nie mam nic przeciw alternatywnemu światu, ale bez zmian charakterów postaci. Nie mam nic przeciwko zmianom w fabule, bo o to chodzi w alternatywie, ale jak się faktycznie przyzwyczajasz do takich, a nie innych charakterów postaci, to nie pasuje mi to, a wręcz drażni. Kushinę i Minato ożywią, ale chyba np. nie będą im zmieniać charakterów nie? A z "żywymi" postaciami tak robią i to jest nie fair.

ocenił(a) film na 7
Drummypoison

Tu troszkę się mylisz. Wskrzeszone postacie też będą różniły się charakterami. Tak poza tym zmiany charakterów to chyba największy smaczek z całego filmu.

Ja na przykład byłam z początku sceptyczna (zwłaszcza co do zmiany w mojej ulubionej postaci, Hinatce :D) , ale po obejrzeniu wszystkich zapowiedzi po prostu jestem za. To tak cudnie wyłamuje się z rutyny tasiemca. Jak wcześniej wspomniałam, postacie serii z czasem stają się schematyczne. Ten film niszczy system.

No i przede wszystkim, tak z 3lata temu napisałam fanfik na podobnej zasadzie (tylko bez wskrzeszania) No i ku mojemu zaskoczeniu, zmienione charaktery idealnie pokrywają się z tymi wymyślonymi przez Kisielka... Fell like Mangaka!!!

Bystrainaczej

Fakt, nawet mi nie przeszkadza to, bo też jestem ciekaw jak to będzie wyglądało. Ale jednak przywiązanie robi swoje. Poza tym teraz wyszło tak, że to nie jest od podstaw alternatywa, tylko Naruto i Sakura przenoszą się z tego "normalnego" świata do alternatywy. Dlatego w tym wypasku rozumiem zmiane charakterów.

ocenił(a) film na 9
Drummypoison

Powtórz prawie każdy film Naruto dzieję się w alternatywnym wszechświecie, ten ciągnie linie fabularnym z poprzedniego.

ocenił(a) film na 9
Bystrainaczej

Wiekowość filmów naruto dzieję się w alternatywnym wszechświecie.
ten poniekąd ma 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones