PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864985}
5,6 26 355
ocen
5,6 10 1 26355
5,2 33
oceny krytyków
Napoleon
powrót do forum filmu Napoleon

Ridley Scott powiedział, że ma fantastyczną wersję trwającą 4,5 godziny, która zapewne będzie lepsza od tej.
Tak więc lepiej się wstrzymać do wydania wersji reżyserskiej.

ocenił(a) film na 4
Sergij

Czyli co? Nie oglądać tej kaszany w kinie, tylko czekać na wersję reżyserską?

ocenił(a) film na 2
habi226

Tak! Ale tylko w połowie! To znaczy: " Nie oglądać tej kaszany".

Sergij

A gdzie będzie można ową wersję obejrzeć? Zostanie wydana na płycie czy jedynie na platformie Apple TV?

ocenił(a) film na 2
Sergij

Nie ma żadnego znaczenia czy ten film będzie trwał 3 czy 4, 5 czy 8 godzin. Ponieważ tak czy siak,  jest kompletną totalną porażką i żadne dodane sceny tego nie zmienią.  Ten film nakręcili ignoranci dla ignorantów. To jest Waterloo Scotta ze splagiatowanymi 1:1 scenami z Waterloo Bondarczuka z '70 roku. Myślę że w filmie o Hitlerze wg Scotta tenże latałby na latającym dywanie, ział ogniem i miał ogon a bitwy wygrywalby mówiąc z groźną miną: fire! No i pod Stalingradem niemiecka armia utonęłaby w jeziorze albo morzu. 

Sergij

To jest niedorzeczne aby czekać na jakąkolwiek jeszcze wersję, ten oto film został pokazany a w związku z tym podlega ocenom jako pełnoprawne...hm dzieło (dzieło?)
Mnie niezwykle rozczarował, sprowadził jednego z jednak genialnych ludzi do roli kochliwego kochasia, z brakiem manier przeciętnego człowieka. Do diaska! Jeśli ktoś choć w minimalnym stopniu interesował się postacią to wie, że to fałsz. I niespecjalnie interesuje mnie "dowolna interpretacja artysty" Bo Napoleon nie zostawił aż tak dużego pola do interpretacja.

ocenił(a) film na 3
Sergij

Tak, będzie lepszym narzędziem tortur.

ocenił(a) film na 4
Sergij

To byłoby 4,5h katorgi. Podziękuję!

h3b4n

Mozna sie bedzie przekonać 1 marca

ocenił(a) film na 4
Amiga1240

Nic mnie do tego nie zmusi. ;)

ocenił(a) film na 8
Amiga1240

Kiedy ten 4h?

ocenił(a) film na 2
Sergij

GENIALNE! Wydać film - gniota i porażkę, po to by potem tą porażkę rozciągnąć i liczyć na.... na co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones