PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336242}

Najlepszy kontakt

Contact High
5,3 1 044
oceny
5,3 10 1 1044
Najlepszy kontakt
powrót do forum filmu Najlepszy kontakt

dla mnie czad i odlot

ocenił(a) film na 10

Kto nie ma absurdalnego poczucia humoru, kto nie zna podstaw angielskiego, kto lubi
standard - niech nie ogląda! Kto lubi się śmiać i słuchać perełek, nie dialogów - to , jak ja
obejrzy ten film nie raz:) polecam!

ocenił(a) film na 8
BEAtaBEA

dokładnie, zgadzam się ;)

ocenił(a) film na 10
KAziQfotograf

Oj - KAziQfotograf:) wreszcie bratnia, otwarta dusza:) dziękuję;) i czekam na kolejna sposobność by znów polepszyć swój humor Żorżykiem:)

ocenił(a) film na 10
BEAtaBEA

Bo to kino dla ludzi intelektualnie "ponad" :D Szaraki nie rozumieją...

ocenił(a) film na 10
kamilash7

Kamila;0 jak fajnie:) cieszę się, że jest nas więcej - miłośników tego filmu:) jeszcze dubbing na poziomie kosmicznym z Szycem na czele:)

ocenił(a) film na 10
BEAtaBEA

No oczywiste... Chociaż do Szyca ostatnio mam niesmak po Kac Wawa... No ale niech mu będzie, że jest fajny ;)

ocenił(a) film na 10
kamilash7

:) Szyc u mnie dostał brawa za TEN dubbing - nie całokształt:) usciślę:) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
BEAtaBEA

i O to chodzi :D pozdrawiam również.

ocenił(a) film na 8
BEAtaBEA

Popieram w 100%%%% komedia zajeb....w sam raz żeby się zjarać z ziomkami do tego browarek i oglądać zwała gwarantowana idzie się uśmiać jak nie wiem;)a Szyc pocisnął z tym dubbingiem to mu wyszło po całości daję 8/10 spokojnie i polecam każdemu z poczucie humoru;)

ocenił(a) film na 1
jazdowicz2666

"w sam raz żeby się zjarać z ziomkami do tego browarek"

Dziękuję za podsumowanie - te słowa charakteryzują idealne odbiorcę, do jakiego ten film miał trafić.
Jak ja się cieszę, że do nich nie należę!

ocenił(a) film na 6
Tigercub

W sam raz na każdą porę dnia, do obejrzenia w towarzystwie, bez/z dowolnym narkotykiem czy też drinkiem. Dziękuję :)

ocenił(a) film na 9
Ultor

i muzyka!:) ROxy Music robi swoje. A szyc nie do przebicia. W wersji oryginalnej wiele traci. Tzreba oglądać z polskim dubbingiem

ocenił(a) film na 1
lukempire

Własnie moze jakbym obejrzał org to miałbym inne zdanie..Ale zreszta i tak to beznadzieja..

Tigercub

I dobrze. Wróc do CSI i Na Wspólnej...:))

ocenił(a) film na 10
Tigercub

Ojoj:) jak dobrze, że ja nie biorę TAK SERIO tego co oglądam:) dopalacze mi nie są potrzebne i Twoje "pociskanie" także.

ocenił(a) film na 1
BEAtaBEA

Lubisz gadać sama ze sobą, i to po dwóch latach.... Ciekawa sprawa ;)

ocenił(a) film na 10
Tigercub

Cześć - lubię oglądac ten film, jak mam kiepski humor:) to nie był TEN JEDYNY RAZ - to dlaczego nie komentować czasem?

BEAtaBEA

do tego filmu nie mozna podejsc trzezwemu, w kazdym razie scenarzysta na pewno nie podchodizl

ocenił(a) film na 10
PPWojtek

No to mamy inne podejście : oglądałam kilka razy dla poprawienia humoru - całkiem trzeźwo:) moze Twoje poczucie humoru ma inne wymagania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones