PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38432}

Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu

Best of the Best 3: No Turning Back
6,0 2 906
ocen
6,0 10 1 2906
Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
powrót do forum filmu Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu

Bardzo niskich lotów kino kopane. Kręcenie tego sequela można było sobie zdecydowanie odpuścić! Zastanawia mnie jedno, co w tym filmie robi Gina Gershon? Przecież w sumie to niezła aktorka! Po jakie licho zagrała w tej chale?!

Paulek

Zgadzam się! Film ma niewiele wspólnego w pozostałymi 2 częściami!Słabizna!

ocenił(a) film na 2
TorcidaTiger

To rzeczywiście jeden z najgorszych filmów jakie kiedykolwiek oglądałem! Nie umie sobie w tym momencie przypomnieć tytułu, które byłby słabszy...

ocenił(a) film na 6
Paulek

Gina Gershon jest po to by można było na czymś zawiesić oko i zapomnieć o tym że film i to mocno ustępuje poprzednim. Facet wyskakuje na około 5 metrów w górę by z obrotu powalić na motorach trzech typków - hahaha. Poza tym w filmie brakuje mi jednak jakiegoś wątku z Ericem Robertsem (Alex Grady), migawka, wspomnienie, cokolwiek. Dobrze natomiast że film porusza kwestie szerzącego się rasizmu i nietolerancji, fajna jest scena gdy Tommy Lee jedzie do miasta (Barry Goldberg - Silent (Tommy's Theme)

ocenił(a) film na 5
Paulek

Racja, 1 i 2 części mnie się bardzo podobały, ta wypada bardzo średnio, że wyrażę się nie polonistycznie i nie stylowo.

ocenił(a) film na 4
Paulek

racja , nie powiem nic nowego kiepski film i bez związku z poprzednimi częściami

Conan_filmaniak

Best of the Best 8/10, Best of the Best 2 10/10, Best of the Best 3 5/10 bardzo fajna scena mnie się podoba jak Tommy jedzie i idzie do Liberty City fajna muzyka Silent Tommy to takie sentymentalne, Best of the Best 4 7/10 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones