PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5479}

Nadbagaż

Excess Baggage
6,5 5 283
oceny
6,5 10 1 5283
Nadbagaż
powrót do forum filmu Nadbagaż

Po tym filmie zrozumiałam, co to znaczy, że facet ma charyzmę... i że jest ona o wiele więcej warta od ładnej buzi. Benicio, mi amor... :-)

użytkownik usunięty
Morgan_LeFay

zagrał rewelacyjnie,kunszt aktorski ta rola świetnie do niego pasowała,zresztą widziałam wszystkie filmy z jego udziałem i wiem ze w każdą rolę wkłada wiele serca.pzdr

ocenił(a) film na 8
Morgan_LeFay

zggodzę się z Tobą Charyzmo.
co z tego, że bedzie sie miała niewiadomo jakiego piekniśa, jak z charakteru będzie doopa.
Zreszta... Benicio nie jest brzydki xD
Piękny co prawda też nie jest xD
Ale Vincenta zagrał b. fajnie i tak 'pociągająco' xD

Morgan_LeFay

O tak... Przypadkiem w sumie trafiłam na ten film... I prawie zobaczyłam jego i... nie wiem co się stało... aż się chciało patrzeć na jego grę, i patrzeć, i patrzeć... Niesamowite... :)

użytkownik usunięty
Morgan_LeFay

dokładnie....patrzec patrzeć....zjeść :P
uroczo zabawny był w wielu scenach, co wychodziło mu z dużą swobodą

ocenił(a) film na 10

Benicio tak juz ma :D. To juz ktorys z rzedu film z jego udzialem, jaki udalo mi sie obejrzec ostatnimi dniami i musze przyznac, ze jemu aktorstwo chyba nie sprawia wiele wysilku, jest taki naturalny, przez to wiarygodny a przez ta wiarygodnosc cudowny... Me gusta Benicio <3

ocenił(a) film na 8
malaindianeczka

Właśnie każda jego rola odgrywana przez niego jest tak jakby normalną rzeczą, nie widać po nim że on gra. Wczuwasz się w jego bohatera jakby to działo się naprawdę. Ma facet to coś i chociaż już jest po 40 to i tak jest fantastyczny.

ocenił(a) film na 10
Kacorek89

Normalnie Kacorku ja to dziekuje Bogu, ze moge go ogladac, choc na szklanym ekranie, to jednak... Zawsze to cos... Ze moge nacieszyc nim oczy i posluchac jego cudownego glosu... <3 popatrzec na niego, poobserwowac, szkoda, ze nie widzisz jaka mam mine jak ogladam film z jego udzialem :D wtedy to sie ciesze nawet do sciany :D jest najwspanialszym facetem na swiecie... Bez kitu ale to prawda... No przynajmniej dla mnie ;) :P hi, ale ktora by go nie chciala na wlasnosc? :D Ja by mogla sie 2 raz urodzic, gdybym mogla wtedy zyc blizej niego i wgl... Jak dobrze, ze wybral zamiast wciskanego przez rodzicow zawodu prawnika, aktorstwo :) ale widac, wiedzial, co robi :). Moj ukochany <3

Morgan_LeFay

Przed obejrzeniem tego filmu w życiu bym nie pomyślała o Benicio w sposób romantyczny. Właściwie też dlatego go obejrzałam, pomyślałam del toro w romansie muszę to zobaczyć. To jest jedyny film gdzie widziałam go w takiej roli. Muszę przyznać, że nie mogłam oderwać od niego wzroku, był uroczy i pociągający, a do filmu wracałam już kilkakrotnie tak bardzo mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones