PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577622}

Na skraju jutra

Edge of Tomorrow
7,4 178 600
ocen
7,4 10 1 178600
7,0 24
oceny krytyków
Na skraju jutra
powrót do forum filmu Na skraju jutra

AWESOME ;)

ocenił(a) film na 9

myślałam że to bedzie jakieś kolejne komputerowe przerysowane dno, nie spodziewalam sie po tym filmie niczego poza jakimiś strzelankami bez głębszego sensu
a sięgnęłam po niego tylko dlatego że uwielbiam Cruise'a..
no i.. nie zawiodlam sie! film tak pozytywnie mnie zaskoczyl że znalazł się w gronie moich ulubionych :) świetna fabuła, która wciąga z każdą minutą .. niesamowity Tom.. to po prostu trzeba zobaczyc ;) polecam gorąco, na pewno sie nie zawiedziecie :)

neela96

Na tle Oblivionia jest mierny.

ocenił(a) film na 9
ChubakaCieLubi

Oblivion też lubie, ale Na skraju jutra lepiej do mnie ''przemawia'' i sama fabuła bardziej wciąga, choć fakt że oba są dobre

neela96

Oblivion miał to coś zaskakiwał i przemawiał do wyobraźni, tutaj cały czas bohater uczy się cofając czas na podstawie takich doświadczeń to każdy by się nauczył.

Fabuła no właśnie bo te wszystkie wątki są zaczerpnięte z innych dzieł i tak naprawdę ten film praktycznie nie wprowadził czegoś od siebie.

Nawet te mechy w których chodzili były marną podróbką mechów z warhammera, marną bo wyglądały dużo gorzej jak chińskie egzoszkielety.

Nie było nawet jakiegoś rozwikłania tej fabuły na sam koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones