PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709515}
7,0 1 391
ocen
7,0 10 1 1391
My Little Pony: Equestria Girls Rainbow Rocks
powrót do forum filmu My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks

Dzisiaj obejrzałem to na Teletoon+ i... spodobała mi się! Kolejny, zarąbisty sequel przygód
Mane 6! Film jak zwykle zawiera charakterystyczne cechy związane z serialem oraz poprzednim
filmem i to na wysokim poziomie! Zaskoczyło mnie również to, że Sunset Shimmer (kiedyś jako
chciwa antagonistka) zmieniła się w uroczą i sympatyczną nastolatkę oraz stara się nauczyć się
czegoś na temat przyjaźni! Bardzo ładnie! ;) A te antagonistki (czyli The Dazzling) są za*******e
świetni i do tego są bliźniaczo podobni do Wiedźmy Trix z "Klubu Winx"! A piosenki (no ba!!) są
świetnie! Moje ulubione to: "Better Than Ever", "Battle", "Shake Your Tail' i "Welcome To The
Show"! No i daje jeszcze plusa za to, że w ludzkim świecie znalazła się siostra Pinkie Pie, czyli
Maud Pie! Już nie mogę się doczekać trzeciej już części i mam nadzieję, by twórcy dorzucili
między innymi: ludzkiego Discord'a, Shinning'a Armor'a oraz Księżniczkę Cadance (jeśli to
będzie możliwe)!

Najświeższe wiadomości! Film ukaże się na DVD już 2 grudnia, a książka zatytułowana: "My
Little Pony: Krok w Rock" (czyli opowieść przedstawiają wydarzenie rozgrywająca się przed tym
filmem) już w sklepach!

I na koniec stworzyłem wczoraj mój obrazek, którego niczego nie muszę wam opisać! Wystarczy
wejść na ten link i zobaczyć to samemu!! Polecam!! ;)

http://zapodaj.net/2f09f99ab8d07.jpg.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones