PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7921}
7,0 1 539
ocen
7,0 10 1 1539
Musisz żyć
powrót do forum filmu Musisz żyć

naprawde wstrząsający, bardzo dobra rola Fronczewskiego, warto też wspomnieć o Wojciechu Klacie, sporo dobrych ról już w młodym wieku

Footix

witam:)

jak mozna zdobyć ten film?

pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
nemsika

wpisz w google polish:elite:board musisz żyć
pozdrawiam :)

nemsika

minęło już trochę czasu ale jakby co to film dosyć często leci na Kino Polska

Footix

W 100% się zgadzam. Film świetny, daje do myślenia. Racja, świetna gra, ale praktycznie całej obsady.

ocenił(a) film na 8
VenneViolet

Fronczewski zagrał idealnie. Film świetny

ocenił(a) film na 7
ikar92

Czy ktos moglby mi napisac jaka jest koncowka tego filmu? Ogladalam go na you tubie i przy scenie w ktorej ojciec przyjezdza do swojego syna (do osrodka z torba jego rzeczy) okazalo sie, ze wiecej czesci na youtubie nie ma... No i kiszka. A bardzo jestem ciekawa jak to sie wszystko ulozylo...

Pozdrawiam

Divian

Divian, jeżeli jeszcze nie obejrzałaś końcówki, to możesz obejrzeć całość dzisiaj o 20:20 w TVP Kultura. Filmweb o tym nie wspomina, niestety.

ocenił(a) film na 7
jessie_hunter

O, dziekuje bardzo za info, ale nie bede miala mozliwosci obejrzenia, bo nie ma mnie w Polsce. Moze kiedys trafie znow na ten film.

Pozdrowienia!

ocenił(a) film na 8
Divian

tu jest w całości
http://www.youtube.com/watch?v=b6232u_5olw

użytkownik usunięty
Footix

Rewelacyjna rola Fronczewskiego , Heroiczna walka o syna tonącego w śmiertelnym nałogu. Dobre Polskie kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones