PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877612}

Musimy coś zrobić

We Need to Do Something
4,2 328
ocen
4,2 10 1 328
Musimy coś zrobić
powrót do forum filmu Musimy coś zrobić

I tak, i nie

ocenił(a) film na 5

Pomysł na horror ciekawy, niewiele trzeba żeby zrobić klimat i tutaj to się twórcom udało, chwilami nawet bardzo. Sama historia nie jest przesadnie oryginalna, ma jednak potencjał który chyba został przekombinowany. Wiem ze ten film powstał na podstawie książki, niemniej za dużo rzeczy tutaj jest jakby wtrąconych, niejasnych, tak jakby na siłę próbowano dokleić jakieś wątki. Mnie ogólnie się całkiem spodobał głównie ze względu na klimatyczna zgrozę , jest kilka momentów w filmie WTF, lecz uważam że pod kątem fabularnym i aktorskim są niedociągnięcia które burzą pewien autentyzm na ekranie.

ocenił(a) film na 6
Tomasz_P

mi nie posował wystrój tego pomieszczenia, niezbyt klimatyczny, za jasno, kolorowo etc. praca kamer w tym miejscu praktycznie z dwóch kątów też średnio mi pasowała. widać, że wszyscy tam byli ściśnięci, a lubię filmy klaustrafobiczne w jednym miejscu to tu klimatu nie czułem :/

jak dla mnie, brakowało też kilku minut ujęć z góry tej działki? no tego domku, pusty las, odludzie, mrok to dodałoby klimatu.

ocenił(a) film na 5
Mortemignis

METROWE ściany xDD widać,ze to regipsy na kopa typowe budownictwo w usa,albo te szkalne okna przez,które bez problemu mogli by sie przebić ale proste wytłumacznie-tego sie nie da przebic i elo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones