PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692191}

Mroczny zakątek

Dark Places
6,3 15 577
ocen
6,3 10 1 15577
Mroczny zakątek
powrót do forum filmu Mroczny zakątek

SPOILER

ocenił(a) film na 4

Moim zdaniem pomysł byl swietny, historia bardzo nietypowa, mozna bylo z tego zrobic swietny film, ale niestety powstał gniot.Ciągnący sie i nudny. Ciągła gadanina , moze z 5 % akcji. Za dużo gadania , za mało normalnego filmu. Naprawde brakowałoo mi już cierpliwosci w niektorych momentach.Zwiastun zrbili swietny spodziewalam sie super trzymającego w napieciu thrillera a nie 2-godzinnego dialogu. Nie mowiąc juz o tym, jak irytująca byla glowna bohaterka.Przez caly film mialam wrazenie ze chodzilo jej tylko o kase i o to zeby zarobić na rodzinnej tragedii, zeby zechciala laskawie poznac prawde musiala byc namawiana. wielmożna ksiezniczka. Łakoma na kase ,leniwa,zadufana w sobie kretynka . Na reke jej bylo ze ma kase i nie musi pracowac, prawda o morderstwach ją "zainteresowala " jak jej zaplacono za to . Charlize po prostu strasznie nie pasuje ani do tego filmu ani do tak tępej roli. 4/10 dalabym 5 gdyby nie glowna bohaterka ktora dzialala na mnie tak że scyzoryk sie otwiera w kieszeni / Jedyna rzecz jaka mi sie podobała w całym filmie to Chloe. Swietne zagrała czarny charakter

użytkownik usunięty
Vickygirl_666

Oj zgadzam sie, dokladnie tez mnie okropnie irytowala postac doroslej Libby, czyli Charlize (widocznie tak jej kazali grac), strasznie zepsuty babochlop, zero kobiecosci, nie miala w sobie nic z tej uroczej ciemnowlosej dziewczynki w retrospekcjach (ktore zreszta byly ciekawsze dla mnie niz ten obecny czas kiedy podejmuja sie śledztwa, tylko dzieki jej Łasce) - ale zeby bylo "sprawiedliwiej" to w sumie nie tylko ona tak irytowala, jej brat jako strasznie naiwny nastolatek czy jego dziewczyna majaca jakies psychiczne problemy - dawno juz nie widzialam filmu z tak wkurzajacymi postaciami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones