PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853081}
4,4 559
ocen
4,4 10 1 559
Mroczna przeszłość
powrót do forum filmu Mroczna przeszłość

Następni w kolejce po taki laur Bruce Willis i Nicolas Cage.
Sam komentarz piszę w momencie, w którym Mickey nie wstał jeszcze z kanapy, ale jest to typowe kino klasy C, także chyba nic ciekawszego niż to, że wstanie się nie wydarzy.

Major_Lazer

To Mickey Rourke ? JPRDL

ocenił(a) film na 7
deconstramus

Za dużo botoksu :)

ocenił(a) film na 3
Major_Lazer

już wstał !

ocenił(a) film na 2
arsinoeyeti

Taa, najpierw przeniósł się na łóżko, a później łaził w slow-mo :D

ocenił(a) film na 5
Major_Lazer

Co ta Rurka ze sobą zrobiła??!! Wygląda jak woskowa lala Z tym napompowaniem botoksem to nie tyko przesadził, ale musiał to robić jakiś pokątny patałach bo go nierówno naszprycował. W pewnych miejscach ma za mało, a w innych za dużo żeby w ogóle w miarę symetryczną twarz miał. No i dolną wargę ma teraz tak ciężką i porażoną, że mu normalnie opada pod własnym ciężarem FUUUJ!

ocenił(a) film na 5
gandalfszalony

A, jeszcze jedno. Czy mnie oczy nie mylą? Wydaje mi się, że przez chwilę widziałem tam Banderasa. Ten gość co kropnął gliniarza co to niby był partnerem i dyplom, a teraz jest już martwym dupkiem

ocenił(a) film na 3
gandalfszalony

WłaściwieRuru z tym wyglądem nadaje się już tylko do Sin City 3

ocenił(a) film na 2
Major_Lazer

Jego twarz po botoksie przypomina rozdeptany krowi placek

ocenił(a) film na 4
Major_Lazer

Serio? Naprawdę tak było? Nie... bo w szoku jestem!

ocenił(a) film na 2
Major_Lazer

Mickey Rourke teraz spokojnie może zagrać w kolejnej części Haloween. Nie trzeba dużo kombinować z jego twarzą, jedynie trochę białej/szarej farby. Przykro patrzeć, jak kończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones