PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778153}
4,7 15 878
ocen
4,7 10 1 15878
3,4 12
ocen krytyków
Moonfall
powrót do forum filmu Moonfall

Księżyc spada na ziemię, i co wtedy zrobisz???

Joh2nyCastle

Lecisz na drugą stronę ziemi a po rąbnięciu kolonizujesz księżyc xD

ocenił(a) film na 3
Joh2nyCastle

Jest o tym ciekawa książka pt. "7EW" Neala Stephensona, gorąco polecam.

Joh2nyCastle

Nic nie zrobisz, ziemia przestanie istnieć.

ocenił(a) film na 3
Joh2nyCastle

Lecę szybko do żabki po wodę i puszki z jedzeniem.

użytkownik usunięty
duzers78

hehe dobre

ocenił(a) film na 2
Joh2nyCastle

Chowam się do piwnicy albo chociaż schodzę na parter, a gdy w końcu Księżyc zrasta się z Ziemią wspinam się na ten garb i oglądam swoje miasto (położone na nizinie) z wysokości większej niż taras widokowy w PKiN.

Joh2nyCastle

Lecę na księżyc i robię odwiert żeby zmieścić atomówkę. Wysadzam, księżyc rozpada się na dwie części -ratuje ziemię i nie odprowadzam córki do ślubu ;)

Joh2nyCastle

... UNIK! Przeturlam się w lewy bok i zadam kontrę od jego prawej. Nie będzie się tego spodziewał.

ocenił(a) film na 2
Joh2nyCastle

Zabieram kobitę i zapasy na kwadrat. W okna worki z piaskiem i niech mnie wyjmują. I kto mnie k...rwa wyciągnie?

MakoKejn

ja bo bede w Twojej piwnicy czekal az bede musial Cie wyciagac xD cho parowo do piwnicy posiedziec xD !!

Joh2nyCastle

Nic nie robię, bo nie będę istnieć. Jak ktoś ma iloraz inteligencji większy niż rozmiar buta i zna podstawy fizyki i jest świadom jaki wpływ ma Księżyc na Ziemię. Gdyby, księżyc zbliżył się do Ziemi przypływy i odpływy działałyby ze zwiększoną siłą zalewając kontynenty. Bliskość Księżyca spowodowałaby również trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów i inne kataklizmy.

FanSciFi

a bunkrujac sie w podziemnych schronach na jakiejs tajdze z dala od morz? technicznie rzecz biorac byla by szansa?:>

FanSciFi

A gdybym podskoczył w momencie uderzenia ;> ?????

adasinski

W końcu ktoś inteligentny. To jest właściwa odpowiedź.

adasinski

To byłby mały skok dla człowieka, wielki sus dla ludzkości.

ocenił(a) film na 2
FanSciFi

Jezu, naprawdę?

FanSciFi

Po pierwsze, to pytanie humorystyczne, po drugie to kwestia mądrości, a nie inteligencji, po trzecie najwyraźniej sam inteligencją nie grzeszysz i brzmisz, jakbyś recytował z Google :)

ocenił(a) film na 3
Joh2nyCastle

Piwo pije a co mam robic

ocenił(a) film na 4
Joh2nyCastle

Krata wódy i mam wy je ba.ne;)

Joh2nyCastle

Zawsze jak księżyc spada na ziemię to włączam sobie jakiś fajny film

Joh2nyCastle

Dzwonie do Ryder, bo gdy spada księżyc to dzwoń po pomoc!

ocenił(a) film na 5
Joh2nyCastle

Dwaj brachole wiedzą co robić :p

Wolfvoyager

Koty mutanty, giganty i stare kobiety też tam będą.^^

Joh2nyCastle



Uciekam na Marsa.

Joh2nyCastle

Zakładam kurtkę Najmana, nadaję księżycowi ksywę "Stanowski" i idę się z nim spotkać. Księżyc nigdy się nie zjawia...

Joh2nyCastle

Podniosę i odłożę na miejsce. Przedtem zaś zerknę na drugą, ciemną stronę księżyca - jest okazja - czemu nie skorzystać.

Joh2nyCastle

Oblepiam Księżyc kanapkami posmarowanymi masłem (stroną posmarowaną w kierunku naszego satelity). Srebrny glob zacznie lewitować i nigdy nie spadnie, bo jak wiadomo kromka spada zawsze posmarowanym do ziemi. Ewentualnie można wysłać koty na Księżyc, działałyby na podobnej zasadzie. 

mir0o

Dobre. Można też umówić się z moimi dziećmi, że jak spadnie księżyc to posprzątają w pokojach :D

ocenił(a) film na 10
Joh2nyCastle

Czekam na dwóch takich, co ukradną znowu księżyc...

Bon_Jovi

Czy hologram odbicia kraterowej ziemi, morze gdziekolwiek spaść ? No pomyśl sam !! :-)

ocenił(a) film na 10
Leja_Dara

Może, tak sądzę. Wszystko zależy od tego czy księżyc spada na Ziemię, czy nie... Chyba że morze złapie księżyc, wtedy nie wiem... które to będzie morze...

ocenił(a) film na 6
Joh2nyCastle

Rozsiadam się wygodnie przed domem z kubkiem ulubionej herbaty i oglądam ten przepiękny widok.

ocenił(a) film na 4
Joh2nyCastle

Ja się zastanawiam dlaczego oni tego Księżyca po prostu nie odepchnęli.

użytkownik usunięty
Joh2nyCastle

Czekam az Superman zrobi swoje i poleci odepchnac :)

Joh2nyCastle

Po prostu patrzę... Zawsze chciałem to zobaczyć.

ocenił(a) film na 2
Joh2nyCastle

- piszę właśnie tę odpowiedź na forum
- Księżyc nie spada na Ziemię, wręcz przeciwnie
- Gdyby jednak przyleciały ufoki i zepchnęły na nas Księżyc, poszukałbym wysokiej góry aby mieć dobry widok.

Joh2nyCastle

Dzwonie do Bena Afflecka, aby robił odwiert...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones