PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7811}

Molly

6,8 568
ocen
6,8 10 1 568
Molly
powrót do forum filmu Molly

.. ile ja bym dala aby znowu moc obejzec ten film:(

ocenił(a) film na 6
czarna404

Lata on na kanale MGM HD, mógłbym Ci go nagrać na dvd:) W super jakości oczywiście, badziewia bym Ci nie proponował. A dużo za to nie będę chciał, buziak w zupełności wystarczy:)

Ps. Widziałem Twoje pytanie przy „Człowieku widmo” - identyczna scena jak ta co opisałaś była w filmie „Długi pocałunek na dobranoc”.

Argento251

Serio? To nagrode wysle listem poleconym, mozesz nagrywac ;D hehe ;P

Ps. Uł.. mam ten film "Dlugi pocalunek na dobranoc" w ulubionych a w gole nie skojarzylam, ze scena kotlujaca mi sie w myslach moze byc z tego filmu .. :| dziekuje za odp ;)

ocenił(a) film na 6
czarna404

Dostałaś moją wiadomość na priv? Dla pewności, na wszelki wypadek, napiszę Ci ją jeszcze tutaj...
Molly jak wcześniej obiecałem już nagrana i czeka na Ciebie, napisz mi na priv jak dalej ją chcesz. (aa, nie masz jeszcze żadnych punktów i priva mogłaś jeszcze nie widzieć.. Masz go u góry strony, tam obok swojego nicka i napisu „wyloguj się”. Pisać własnych nie możesz, ale możesz za to odpowiadać korzystając z funkcji „odpisz”).
Jak już też pisałem chciałem polecić Ci przy okazji dwa inne filmiki które skojarzyły mi się z Molly: Benny i Joon:
http://www.filmweb.pl/f4115/Benny+i+Joon,1993 jeżeli chodzi o opiekowanie się chorą siostrą i ten:
http://www.filmweb.pl/f1035/Przebudzenie,1990 z Robertem De Niro mający ten sam motyw eksperymentalnej metody leczenia która na początku przynosi rewelacyjne skutki, lecz później...

Oba gorąco polecam.
To na tyle, czekam na Twoją wiadomość i już się żegnam. Pa, miłego dnia:)

ocenił(a) film na 7
Argento251

Masz może ten film ?? bo byłbym nim zainteresowany ? Z góry dzięki za
info

ocenił(a) film na 8
czarna404

Ten film był chyba kiedyś, dawno temu, w telewizji publicznej. Jeśli to ten, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Młoda kobieta wskutek eksperymentalnej terapii przez pewien czas była w stanie funkcjonować normalnie, później wróciła do stanu przypominającego zachowanie małego dziecka. Nie było tam jakiegoś wątku romansowego? Też bym chętnie obejrzał ten film po raz drugi. Cudem jest, że w ogóle znalazłem tytuł, bo go nie pamiętałem.

czarna404

chciałabym zobaczyć ten film ponieważ bezpośrednio problem autyzmu mnie dotyczy. PROSZĘ O WIADOMOŚĆ.

ocenił(a) film na 4
greenx

jest na gryzoniu z lektorem

ocenił(a) film na 10
czarna404

2016, ale za sto lat mam ten film, pisać, szukać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones