PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708004}

Moja miłość

Mon roi
7,1 14 524
oceny
7,1 10 1 14524
5,0 4
oceny krytyków
Moja miłość
powrót do forum filmu Moja miłość

Film niezwykle energetyczny przedstawiający oblicze miłości od euforii do skrajności. Idylliczny początek naszpikowany namiętnością, szaleństwem, fantazją i dzieckiem....by zaraz zobaczyć skrajność uczucia, które rozpada się pod wpływem rozłamu moralnego, tajemnic, kłamstw, nieszczerości, znudzenia, wyeksploatowania, przeczołgamy się, sponiewieramy by dojść znów do równowagi...
Film skradł w całości Vincent Cassel, wszechstronność emocji, bogata mimika twarzy, szaleństwo...Emmanuelle Bercot ma trudniej, ale sprostała wyzwaniu kobiety po przejściach, która otwiera się na nowe uczucie by przeżyć mieszankę koktajl Mołotowa. Polecam warto.

ocenił(a) film na 8
nemezis1212

Nie wiem czy się ze mną zgodzisz ? To bardzo dobry film o emocjonalnym niedorozwoju i aż do bólu słodkiej idiotce. Wymowne - Cassel, w pewnym momencie filmu,zwraca się do Bercot: ...ładniutka jesteś - szkoda, że taka głupia. Wciągające, denerwujące kino i jak zagrane - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

Zgodzę się i podoba mi się określenie "...o emocjonalnym niedorozwoju i aż do bólu słodkiej idiotce..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones