PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843930}
6,7 19 822
oceny
6,7 10 1 19822
5,0 19
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

czy nawaliła TV czy coś w ustawieniach mojego telewizora szwankowało (sprawdzałem i raczej nie), bo nie było polskich napisów przy niemieckich tekstach. ?

1. Nie chcę się czepiać nieścisłości merytorycznych, ale jest tego dosyć i to aż rażące.
2. Przekleństwo ciążące nad polskimi filmami = "Polska Szkoła Dźwiękowa" - polski film oglądam przy PODWÓJNEJ głośności w stos. do innych produkcji. Długo się z tą kwestia wstrzymywałem, ale to się powtarza co i rusz.

ocenił(a) film na 7
kkutz

Ja też sprawdzałam w ustawieniach !! i myślałam, że może to ja nie umiem znaleźć tego tłumaczenia :( Niestety na VOD brak lektora i napisów, więc cały film do domysłu :(( No chyba, że ktoś jeszcze zna jakiś magiczny sposób włączenia lektora...albo napisów :)

ocenił(a) film na 7
marta7799

Dzięki, bo myślałem, że to ustawienia telewizora = moja wina. Film jest poruszający, ale przedstawia tylko część biografii "Teddyego" i wg mnie w filmie nie wykorzystano potencjału jaki dawały jego życiowe przejścia. Film jest po prostu "skromny" i chyba niskobudżetowy (bez cudzysłowu - dosłownie). Za wyjątkiem kilku, w ostatnich latach brakuje filmów dobrze zrobionych, z naprawdę dobrym scenariuszem (nie chodzi o zgodnie krytykowane polskie komedie czy komedie romantyczne). Chciałem ten film obejrzeć. Nie wiedziałem o nim prawie nic. Jestem rozczarowany.
Dzięki X jeszcze - pozdrawiam - JK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones