PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 296
ocen
6,8 10 1 75296
7,2 20
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III
ocenił(a) film na 8
wrotek

bo nadajnik miał wybuchnąć?...

Askaaaa

nadajnik ? ale co sie dzialo z bomba przed wybuchem ? nagrzewala sie ? wwiercala w mozg bardziej ? wydawala piszczacy uciazliwy dzwiek ?

ocenił(a) film na 8
wrotek

nadajnik/bomba jak dla mnie "wędrowała" w głąb mózgu i już samo to mogło doprowadzić dziewczynę do szału, przy okazji wydając uciążliwy dźwięk albo coś w tym stylu...

wrotek

LOL ok, ciekawe co inni mysla. czyli mowisz ze bomba wkrecala sie glebiej zeby byc blizej mozgu przed wybuchem

wrotek

Mozg nie jest unerwiony czuciowo, wiec nie moze bolec. Obstawiam nagly wzrost cisnienia wewnatrz czaszki i uciskna opony mozgowe ;)

mopsinka

Chyba ze wstrzykneli to w zatoki, to by sie zgadzało przez jamę nosową.

ocenił(a) film na 7
wrotek

w filmie powiedziano, że przez nos wstrzyknięto bombę, więc zgadzam się z mopsinką i jej/jego tezą o rosnącym ciśnieniu :)

ocenił(a) film na 7
wrotek

A ja nie wiem jak możecie o tym dyskutować, bo pewnie scenarzyści nawet tego nie rozkminiali tak jak Wy teraz :P

ocenił(a) film na 8
pitixpl

To jest zawsze najfajniejsze / najśmieszniejsze!
Wymyślają film i pada temat ładunku w mózgu: będzie tak i tak, przez nos, krótkie bóle i zgon, kropka. Tak? Tak!
A tu się ludziska potem latami męczą co, dlaczego i po co, kto za tym stoi i jaki miał zamysł???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones