PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108990}

Misja w czasie

Retrograde
3,8 748  ocen
3,8 10 1 748
Misja w czasie
powrót do forum filmu Misja w czasie

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 1

Myslalem ze film ten bedzie znacznie lepszy niestety udalo mi sie zasnac na nim chyba 2 razy a pozniej zmuszalem sie do dokonczenia ogladania :(
Jednym slowem szkoda czasu lepiej obejzec cos innego

TajnY

Zgadzam Się, Film Ten To Kompletny Gniot. Zacząłem Go Oglądać Tylko Ze Względu Na D.L. Ale się zawiodłem. Efekty specjalne wzięte żywcem ze StartTreka albo jeszcze gorsze. Gra aktorów na poziomie Izaury. Odradzam!!!

TajnY

Tytuł tego filmu mnie zachęcił do jego obejrzenia i powiem tyle, że dla mnie również, jak i dla wielu innych ludzi, ów film był jednym wielkim rozczarowaniem. Historia nie trzymająca się kupy...zaczyna się w Los Angeles w 2204 i bohater podróżuje w czasie...ale zaraz, czemu on leci przez kosmos i wchodzi na orbitę ziemską, skoro wystartował z Ziemi i ma na nią dotrzeć, tylko ma się cofnąć w czasie? Do tego płytka fabuła, strasznie chaotyczna, po połowie tego gniota wyłączyłem TV i poszedłem spać. No comment. 4/10.

ocenił(a) film na 2
Nitrox

Ja z kolei będąc fanem DL, nie zasnąłem i dobrnąłem do końca... 2/10

ocenił(a) film na 5
Nitrox

Z krytyką sposobu przenoszenia się w czasie się akurat nie zgodzę, zgodnie z prawami fizyki dla obiektu poruszającego się z prędkością bliską światła (czyli powiedzmy Parsifala) czas zwalnia, więc wystarczyło wysłać statek z dużą prędkością w jakiś rejon kososu a po pewnym czasie wrócić na Ziemię, poszukaj na wiki o paradoksie bliźniąt (inna sprawa, że tak można się przenieść raczej w przyszłość a nie przeszłość)
A sam film? Muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Tzn nie spodziewałem się wysokich lotów:D

ocenił(a) film na 2
TajnY

a ja nie wiem czy ktos zauwazyl ze jest jedna rzecz ktora sie w tym zalewie tandety wybija na plus... ta garstka animacji CGI statku kosmicznego dolpha byla naprawde solidna...