PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848344}
7,0 18 044
oceny
7,0 10 1 18044
7,1 46
ocen krytyków
Minari
powrót do forum filmu Minari

W mojej nic nie znaczącej ocenie lekko przehypowany. Niby jest ale jakby go nie było. Aktorzy tak, fabuła jednak bez przyprawy. Taki bakłażan ale bez dodatków, niby dobre, niby smaczne i zdrowe ale jednak czegoś na końcu brakowało.

ocenił(a) film na 6
deKostrowitzky

Zgadzam się, też nie wyzwolił we mnie jakichś większych emocji czy nie skłonił do refleksji. Taki jakby zrobiony pod przyjemne oglądanie, ale do końca wiadomo, jaki w tym cel.

ocenił(a) film na 7
deKostrowitzky

Otóż to "coś" czego zabrakło to właśnie wywołanie emocji u widza. Film jest bardzo poprawny - jest jakaś historia, zdjęcia, ciekawa muzyka, aktorzy wiarygodni. Ale prawie żadnych emocji - przynajmniej u mnie. Ani smutku, współczucia, radości, uśmiechu.

[SPOJLER]
Jedyna scena, która miała iskrę to scena, w której chłopczyk biegnie za babcią po pożarze. Jedyny szlachetny moment, który ożywia martwy ciąg dotychczasowych wydarzeń. Niestety scena jest bardzo krótka, jest na samym końcu filmu i tym samym nie ma szans aby była na dłużej zapamiętana. Niemniej potencjał był i to też trzeba docenić.

ocenił(a) film na 7
wendy_time

Akademia chyba nie podziela naszego zdania. A to niespodzianka! ;p

deKostrowitzky

Gdzie mozna zobaczyc film??

ocenił(a) film na 9
jared

Na ekino tv jest dostępny

deKostrowitzky

Ale dałeś mu 7/10. Rozumiem, że jak film ci w ogóle podchodzi to dajesz mu 10/10

ocenił(a) film na 7
nietzsche

bang! trafiony ;) ... - no tak, dałem 7 bo mimo wszystko tragiczny film to nie był i miał swoje plusy. Skupiłem się na grillowaniu bakłażana bo i oczekiwania były znacznie większe.

ocenił(a) film na 7
deKostrowitzky

Odświeżający prysznic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones