PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139744}

Milczący zabójcy

Silent Assassins
5,4 110
ocen
5,4 10 1 110
Milczący zabójcy
powrót do forum filmu Milczący zabójcy

lata 80

ocenił(a) film na 5

Sam J. Jones tym razem jako policjant w filmie z klimatem typowo z lat 80. Jest akcja, jest nawet fajna muzyka w tle, ale czegoś tu zabrakło. Sam Jones chodzi przez cały film w skórzanej kurtce i walczy tu z jakimiś zamaskowanymi azjatami z karabinami, mieczami i... młotami. Rozwaliła mnie scena gdzie był napruty narkotykami i prawie nic nie widział ale chwycił pistoleti zaczął strzelać na oślep w walczących ze sobą azjatów. Albo scena jak dziadkowi wbijali gwoździe pod paznokcie.
Orócz wspomnianego Sama Jones'a pojawia się tutaj także Mako (znany choćby z Conana Niszczyciela), Phillip Rhee (znany z serii "Najlepszy z najlepszych") i Linda Blair. Ogólnie film może być, ale nic specjalnego tu nie pokazano. Dzisiaj oglądałem go na TV4, gdzie wyemitowano go w słabej jakości obrazu a więc jeszcze dodatkowy klimacik rodem z kaset VHS. Oceniam na 5/10.

Axel

Miałem okazję obejrzeć ten film na TV4. Lubię Jonesa, ale z tych wczesnych filmów z lat 80 i 90. Film leciał dość późno, gdy wymieniana była obsada to od razu rzuciło mi się w oczy nazwisko Phillip Rhee, i zacząłem się zastanawiać skąd znam to nazwisko, i od razu przypomniał mi się film "Najlepsi z najlepszych". Koleś nieźle tam wymiatał to pomyślałem, że i tu będzie dobra akcja. Akcja z nim była tylko szkoda, że pod koniec filmu.
Nie czepiam się, że to B klasowiec, bo takie chętnie oglądam, ale jak w każdej takiej produkcji zdarzają się takie smaczki, które wyłapię a potem się śmieje z tego jak poj...y. Tutaj też był fajny motyw pod koniec filmu jak Sam Jones z bazooki rozwala te trzy wieżyczki ze strażnikami i jest jedno ujęcie a on strzela po kolei 3 razy (zawsze myślałem, że można oddać jeden strzał a potem przeładować czy coś takiego), ale mistrzostwem było jak gonili tego kolesia co uciekał z tą dziewczynką. Akcja się działa w nocy a tu niewiadomo z jakiej paki zrobiło się oroz jasno, jak środek dnia. Oczywiście pod koniec przyleciał Sam ze swoją bazooką i doprowadził do napisów końcowych filmu.
To są właśnie takie uroki B klsowych produkcji, po które chętnie sięgam, i które lubię oglądać ze względu do sentymentu starych czasów ery VHS i lektorów tamtych lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones