PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295273}

Miejsce zbrodni

The Killing Floor
5,9 1 011
ocen
5,9 10 1 1011
Miejsce zbrodni
powrót do forum filmu Miejsce zbrodni

Nie zła fabuła i ogólnie dobrze zrobiony. Nie wiedziałem, że do takich rzeczy może się posunąć kobieta. (:

pytonix

Skoro dobry to dlaczego nie 7 tylko 10. Ogarnij sie chłopie i zastanów co piszesz. Napisac bylo w tytule ze to arcydzielo a nie dobry film.

ocenił(a) film na 3
Pucin

dokładnie tak jak mówisz ludzie dają 10/10 jak im się podoba a jak im się nie podoba do 1/10 a potem takie oceny z dupy wychodzą

pytonix

fabuła nie jest zła
film dobrze zrobiony
film jest dobry

ocena: Arcydzieło

To się nazywa argument

ocenił(a) film na 4
LaraNotsil

Ludzie! 10/10 to inaczej arcydzielo - dawajcie takie oceny filmom, ktore na to naprawde zasluguja - czy ten film aby na pewno moze stac w jednym szeregu z najwybitniejszymi dzielami kinematografii??!

ocenił(a) film na 3
bartje

dokładnie tak jak mówisz ludzie dają 10/10 jak im się podoba a jak im się nie podoba do 1/10 a potem takie oceny z dupy wychodzą

pytonix

<Nie wiedziałem, że do takich rzeczy może się posunąć kobieta.>

No tak, typowa wypowiedź faceta. Wiedz, że kobiety nie są ułomkami i dorównują we wszystkim mężczyznom. Tak więc kobiety mogą nie tylko to, ale również rzeczy o wiele gorsze niż mężczyźni.

ocenił(a) film na 5
pytonix

Kolego małe pytanko. Znasz się ty na kinie ??? Szanuję twoją ocenę dotyczącą tego filmu, ale 10/10 to wielka przesada, film zasługuje raptem na 5/10. Arcydziełem nie jest i nigdy nie będzie. Chyba, że zrobiłeś sobie jaja to inna sprawa.

pytonix

super, że zdradzasz szczegóły bez uprzedzenia.....

pytonix

to zdanie "Nie wiedziałem, że do takich rzeczy może się posunąć kobieta" przyczyniło się do tego, że filmu jeż niestety nie obejrzę.... chyba, że kiedyś, przypadkiem... zastanów się na przyszłość;]

ocenił(a) film na 6
pytonix

nie jest zly ale miejscami sie dluzy i ma wpadki scenariuszowo logiczne... ale jak na kino klasy B jest jak najbardziej spoko...

pytonix

Jak dla mnie ujdzie 4/10. Pomysł niezły, ale wykonanie mnie nie zadowoliło spodziewałam się czegoś więcej :/

ocenił(a) film na 7
Ulka

Mi się film podobał. Miał ciekawą fabułę. Dość długo nie wiedziałam, kto za tym stoi, a o to chodzi w thrillerze. Dużo akcji. Nie nudziłam się oglądając ów film.

ocenił(a) film na 7
Mandalka

Nom, film ciekawy i dośc zaskakujący koniec. (:

pytonix

Najwspanialsza filmowa, na kończynach dolnych, pogoń za uciekającymi samochodem bandytami zakończona sukcesem i wiele innych kitów - 3/10 !!!

Szpila_1308

Przepraszam ale zagapiłem się ta wypowiedź dotyczy innego filmu pod identycznym tytułem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones