PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651592}

Miasta miłości

Third Person
6,7 17 948
ocen
6,7 10 1 17948
6,0 4
oceny krytyków
Miasta miłości
powrót do forum filmu Miasta miłości

Film zmusza do przemyśleń , ciekawy ,intrygujący, fajni aktorzy, na początku myślałem sądząc po polskim tytule że będzie to jakiś romans ,ale w filmie mamy doczynienia z ciekawą opowieścią trzech postaci, oglądam różne filmy o różnym ciężarze gatunkowym , ale ten film mnie ujął jakby swoją melancholią ,opowięścią ,zagadką ,i bardzo się mi spodobał, po zakończonym seansie nasuwają się pytania ,przemyślenia , i chyba o to chodzi .......

ocenił(a) film na 10
robin_1752

Ale rozkminiłeś,że tak na prawdę była jedna prawdziwa historia? Ja dopiero po przeczytaniu komentarzy zrozumiałem,że wątek z Rzymu i Mili Kunis to te "słabe" historie z książek głównego bohatera,pisarza i nawet postaci Olivii Wilde tam tak na prawdę nie było. Ten film jest jeszcze bardziej skomplikowany, niż mógłby się wydawać ale teraz tytuł nabrał zupełnie innego znaczenia wow..

ocenił(a) film na 8
robin_1752

Bardzo dobry film, szkoda tylko że nie wszystkie historie były ciekawe. Opowieść o biznesmenie i Rumunce, była naiwna do granic możliwości. Można to tłumaczyć, że to jedna z tych najsłabszych powieści Michaela.

Dla haterów którzy twierdzą, że Olivia Wilde nie potrafi dobrze grać... powinniście zobaczyć ten film i przejrzeć na oczy. Ogólnie 8/10

ocenił(a) film na 6
smoke_city

właśnie obejrzałam ten film, pomijając właśnie sceny "biznesmena i Rumunki", ale muszę przyznać, ze to naprawdę dobra i ambitna produkcja, aczkolwiek uważam, ze powinnam obejrzeć go cały bez pomijania czegokolwiek by móc w 100% wczuć się w historię bohaterów/bohatera xd

ocenił(a) film na 9
pmarchlewicz

Z racji miłości mojej do Adama nie uważam iż był to najgorszy wątek, ale potwierdzam, ze był słaby. Jednakże widać, że był słaby na siłę, ta cała dramaturgia, tanie zagrywki "akcji". Lecz każda historia opowiada cząstek "autora" i warto obejrzeć aby zrozumieć całość.

użytkownik usunięty
smoke_city

Przecież ten wątek specjalnie tak przedstawiono. Sam wydawca mówił pisarzowi, że to jest żałosne tłumaczenie jego błędów. Jak dla mnie jak najbardziej wszystko na plus. Choć jak nie wie się o co chodzi, to rzeczywiście ten włoski romans wygląda naiwnie.

ocenił(a) film na 10
robin_1752

Zgadzam się w stu procentach. Dawno nie widziałam tak dobrego filmu (niestety utonęłam w odmóżdżających filmach akcji, gdzie liczy się ładny obrazek zamiast treść). Nie jest to łatwy film i nie można go oglądać po łebkach (inaczej nie od razu załapie się o co chodzi). Bardzo podobała mi się gra aktorska i zdjęcia (szóstka) oraz muzyka (szóstka z plusem :)). Też tytuł skojarzył mi się z romansidłem i nieco ubolewam nad takim polskim tłumaczeniem tego tytułu - robi wielką krzywdę, bo zupełnie mija się z tym, o czym jest film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones