PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465041}

Miłosne sztuczki

Play the Game
6,6 2 132
oceny
6,6 10 1 2132
Miłosne sztuczki
powrót do forum filmu Miłosne sztuczki

Jako ,że nie jestem zwolennikiem komedii romantycznych ( z racji bycia facetem) ,tak ten
film bardzo ,ale to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył!!. Przyjemnie się ogląda, nie ciągnie
się nie miłosiernie długo a wręcz przeciwnie. Zaskoczyłem się bo to 2 komedia romantyczna po Magdzie M. która przypadł mi do gustu i tak wysoko ją oceniłem 9/10.
Polecam wszystkim.... opowiada o samym życiu i złudzeniu ,że to my wyrwaliśmy kobietę....


scena po napisach końcowych MIAŻDŻY ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 7
doniec303

A ja przeciwnie, jestem miłośnikiem komedii romantycznych, ale tego filmu nie zaliczę do najlepszych. Początek super, uczenie dziadka taktyki, itd, ale potem coś siadło.
Na szczęście końcówka, (Uwaga spojler) gdy Julie opowiada babci jak to naprawdę wyglądało, ratuje sytuację. Lubię takie akcje w stylu Szóstego Zmysłu, gdzie na koniec pokazuje się jeszcze raz istotne sceny. Chociaż tak czułem, że dziewczyna kombinuje i też prowadzi gierkę. Zdradził ją ten podstarzały, łysy gość, który podawał się za jej faceta ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones