PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006072}
5,1 5 556
ocen
5,1 10 1 5556
3,2 4
oceny krytyków
Miłość jest blisko
powrót do forum filmu Miłość jest blisko

Proszę nie sugerować się opiniami oraz ocenami, które bez wątpienia są napisane z pieniądze podatnika. Produkcja TVP. Nie oglądałem gorszego filmu w swoim życiu. Nie znajduję ani jednej pozytywnej rzeczy w tej żałosnej produkcji. Aktorzy, którzy tam zagrali powinni się wstydzić. A szkoda, bo Chabior to bardzo dobry aktor, który chyba znalazł się tam przypadkowo.
Dialogi 0/10
Scenariusz 0/10
Akcja 0/10
gra aktorska 0/10

serio, to jest upadek. Jest mi przykro, że zmarnowałem 2h. Lepiej byłoby patrzeć się w ścianę.

ocenił(a) film na 3
pawel_baczkowski05

Film jest mega słaby ale czy wszystko na 0 chyba nie do końca, widziałem jeszcze gorsze filmy, co oczywiście nie zmienia faktu że film na który zdecydowanie szkoda czasu...

ocenił(a) film na 3
pawel_baczkowski05

jak tylko zobaczyła, że producentem jest TVP to czułam, że będzie źle :)

Kasha

Film nie ogląda sie źle ale pierwsze co rzuca sie w oczy to straszna amatorszczyzna pod każdym względem. Takie disco polo polskiej sztuki filmowej. Poziom 'ukrytej prawdy'. Vega przy tym to Tarantino

ocenił(a) film na 3
java_ff

zgadzam się, właśnie to mi przeszkadzało, ta przaśność ;P

pawel_baczkowski05

Jak nie oglądałeś gorszego filmu, to polecam Last Minute. Bo ten to i tak udany, jak na tego typu produkcje. Na pewno przebija kolejne części Kogla-Mogla.

ocenił(a) film na 4
pawel_baczkowski05

Prawda. Lepszy niż ostatnie Kogle.
Jest słabo, ale nie tragicznie. Gra aktorka na pewno nie na 0.
Covid był, trzeba było do kredytów dorobić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones