PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839987}

Miłość i potwory

Love and Monsters
6,4 29 762
oceny
6,4 10 1 29762
5,9 13
ocen krytyków
Miłość i potwory
powrót do forum filmu Miłość i potwory

Szkoda że w filmie nie pokazali do kogo ona należy. Do samego końca miałam nadzieję, że to wyjaśnią a właścicielka i Joel się w sobie zakochają albo cos podobnego ;)
Bo w sumie jak tego nie wyjaśnili to nie wiem po co w ogóle zrobili ten wątek.

ocenił(a) film na 5
xo_Dreamer_xo

Raczej właścicielka tej sukienki już nie żyła :P Ja spodziewałem się że Pies podaruje ją wybranej przez siebie osobie, w tym przypadku Aimee i na końcu ona ją ubierze. Mogli chociaż zakończyć ten wątek.

ocenił(a) film na 6
xo_Dreamer_xo

Raczej oczywiste jest, że właścicielka sukienki nie przeżyła apokalipsy, dlatego pies mieszka sam.

ocenił(a) film na 9
xo_Dreamer_xo

Ja odebrałam to troszkę w sposób metafory - Joel nakrzyczał na Boy’a, gdy ten pobiegł po sukienkę i naraził ich na niebezpieczeństwo, wtedy rozstali się. Później piesek wrócił do Joela, ale bez sukienki. Mogło to symbolizować, że Boy wybrał Joela, pogodził się z utratą poprzedniej właścicielki i w ten sposób okazał, że zależy mu na chłopaku. Być może rozwiną ten wątek w drugiej części, o ile taka powstanie i wyniknie z tego coś innego.

ocenił(a) film na 7
agatax98

Podoba mi się Twoja interpretacja :) Też właśnie zauważyłam, że Boy wrócił bez sukienki.

xo_Dreamer_xo

Nie wszystko musi być wyjaśnione, a takie niedokończone wątki też są potrzebne :)

ocenił(a) film na 8
xo_Dreamer_xo

Gdybym robiła sequel to nie zostawiłabym tej czerwonej sukienki w spokoju :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones