PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868563}
4,3 17 555
ocen
4,3 10 1 17555
1,8 14
ocen krytyków
Miłość do kwadratu
powrót do forum filmu Miłość do kwadratu

Schemat do kwadratu

ocenił(a) film na 3

Kolejny film, którego nawet nie trzeba recenzować, wystarczy przekleić recenzje poprzednich "komedii" romantycznych, bo wszystkie elementy są takie same.
Piękny i bogaty on - kobieciarz / szara myszka ona - ucieleśnienie dobroci? Mamy!
Udawanie kogoś kim się nie jest? OJ MAMY!
Dialogi ekspozycyjne jako jedyne źródło wiedzy o bohaterach? Mamy!
Zbiegi okoliczności w ilości tysiąc pięćset sto dziewięćset? MAMY!
Żarty z brodą i to mało śmieszne? Mamy!
Drętwe i sztuczne aktorstwo? MAMY! Banasiuku biedny, ja rozumiem, że nie było czego grać, ale aż przykro patrzeć jak się męczysz z każdą nienaturalną kwestią wypowiedzianą w tym filmie
No i wreszcie, konstytucyjnie już chyba zagwarantowany element komedii romantycznej:
Tomasz Karolak? MAAAAAAMYYYY!

Nie mam nic do komedii romantycznych jako gatunku, ale litoooości! Kto pisze te scenariusze? Czy to w ogóle są różne scenariusze, czy ciągle ten sam, w którym tylko zmienia się imiona?

ocenił(a) film na 3
buzzkill

Schemat zawsze jest ten sam. Sztuką jest wpisać w niego choćby średnio warty scenariusz, a tutaj nawet tego zabrakło.

ocenił(a) film na 1
buzzkill

Mateusz tutaj daje czadu , choć chwilami przez jego dziwna manierę mam wrażenie ze gra bardziej do drugiej bramki niż playboy uganiającymi się za dziewczynami ;)

ssijjajo

Mnie ta maniera nawet śmieszyła i fajnie mi się oglądało sceny z nim. Ale brak dobrego reżysera który by to okiełznał rzucał się w oczy.

buzzkill

I kolejny goguś, który jeździ super furą i zgrywa pozera. Co z tymi filmowcami i producentami, którzy wlepiają postaci, których nawet nie da się lubić? Nie mówiąc o utożsamianiu się z nimi. Produkcję filmową chyba studiowali w ESKK. Patrzysz na taki ryj "czarusia" i myślisz sobie, ale bym mu wyjebał, a to przecież jedno z dwójki głównych bohaterów.

ocenił(a) film na 1
mkskala

Hahaha dokładnie ! Gdyby chociaż przeszedł jakaś przemianę , ale zrobił coś żeby go polubić xd

buzzkill

Schemat być musi i powinien. Tego oczekują fani gatunku. Nieschematyczna komedia romantyczna nie istnieje. Ubrania też są schematyczne. Kwestia z czego i jak uszyte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones