PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868026}
2,8 10 893
oceny
2,8 10 1 10893
1,7 15
ocen krytyków
Miłość, seks & pandemia
powrót do forum filmu Miłość, seks & pandemia

Dno dna

ocenił(a) film na 1

Jest to najgorszy film, jaki widziałem w życiu. Wiele się po Vedze nie spodziewałem ale to szmira kategorii turbo.

Piotr_Lucyan

A moglibyśmy prześledzić drogę, która doprowadziła do tego, że zapłaciłeś 30 zł. za oglądanie szmiry?

ocenił(a) film na 1
Dramat

Mielismy zaproszenie na premierę. Zmuszono mnie ;)

Piotr_Lucyan

Przepraszam ale istnieje dzisiaj wolna wola i możliwość powiedzenia słowa nie. Jak ktoś mi proponuje rozpuszczone kawałki końskich odchodów w śmietanie to odmówię pomimo że jest to za darmo. Nie tłumacz się że musiałeś.

ocenił(a) film na 1
ChubakaCieLubi

Xd wolna wola. Oczywiście. Istnieje też coś takiego jak życie społeczne.

Piotr_Lucyan

Takie coś nie występuje przy bardzo prymitywnych rytuałach którymi międzyinnymi są filmy Patryka Vegi.

ChubakaCieLubi

A co cię zmusza do bycia tu ? No chyba nie empatia ?

ewa_es

A co to jest spowiedź święta że wypytujesz mnie o tak prywatne intencje? Czuję dobrą zabawę i to Ci wystarczy.

ChubakaCieLubi

Oooo jacieeee:)))moja osoba urosła do rangi spowiednika bo zachciało jej się spytać ..."co ty robisz tu ..uuuhuu?"

ChubakaCieLubi

Nie wystarczy ...bo lubię przebywać wśród ludzi którzy sobą coś reprezentują...ty oprócz jakiegoś bełkotu pełnego jadu i nienawiści nie reprezentujesz nic

ewa_es

Sama właśnie wygenerowałaś beczkę jadu pisząc ten bełkot. Gratuluję.

ChubakaCieLubi

Nie :) ja tylko wyrażam swoją opinię:) to że ty widzisz jad ..to w sumie ..w piździe to mam :)

ewa_es

W piździe.. Ciekawe ;)

ChubakaCieLubi

Weź weź :)chłopaku czy tam dziewczyno...pokomentuj jeszcze coś bez składu i ładu ...czytaj inaczej:bez pokrycia :) i nie wysilaj się na odpowiedzi w stosunku do mojej osoby bo nie chce mi czytać wyrazow których to ja użyłam w poprzednim wpisie :) czytaj inaczej one morę time:nie stanowisz dla mnie intelektualnego wyzwania:)

ewa_es

Nie zamierzam stanowić, nie widzę sensu dyskutowania z kimś kto z góry jest zamknięty na argumenty i wyraża się w arogancki sposób.

ChubakaCieLubi

Polemizowała bym ...arogancka może trochę :) ale za to bardzo otwarta na argumenty...duuuzo argumentow

ewa_es

Nie wątpię w Twoje argumenty, możesz się w wielu kwestiach nie zgadzać ale jeżeli nie tłumaczysz dlaczego a jedynie oznajmiasz to jedynie sama wystawiasz się na celownik. To co napisałaś wynikało z jakiegoś emocjonalnego uniesienia pewnie siedziało ci coś na wątrobie. W dodatku nadużywanie epitetów do osoby której się nie zna jest raczej dość niskich lotów.

ChubakaCieLubi

Kompletnie nie czaisz ...trudno ..ja ci nie będę tłumaczyć o co chodzi..i jak czasem należy przeprowadzać dyskusje..czytac ze zrozumieniem etc .tym bardziej że tylko wzniosłe tematy ogarniasz:)))ejzee haa ..tak btw nie użyłam żadnych epitetów ..gdzie;)?to ty mnie nazwałeś arogancka...CZUJĘ się urażona ...a od od moich emocji i wątroby się odwal boś nie godzien :D

ChubakaCieLubi

Rozumiesz?:) Piszesz mi że jestem zamknięta na argumenty( też nie argumentując czemu tak mi piszesz) ..ja Ci na to pisze że jestem otwarta na argumenty...a Ty na to że nie wątpisz w moje argumenty..to wybacz ale coś nie halo jest z twoim tokiem rozumowania ..a jeszcze zarzucając mi brak jakikolwiek wyjaśnień..gdzie sam szczerze mówiąc gówno wyjasniles skąd taka agresja i totalny brak szacunku do twórczości Vegi..(WTF..co to za gadka by ktoś się nie tłumaczył bleble)..to cóż ty się końcowi zaorales nie ja:D

ewa_es

No to ci odpowiem sam Vega mówi że robi maks dwa cięcia w swoich filmach. Jest to taki sam poziom cięć jaki się robi w produkcjach telewizyjnych pokroju dlaczego ja. Ja go wcale nie uważam ani za głupka ani za niesympatycznego człowieka wprost przeciwnie uważam że jest bardzo dobrym biznesmenem. Uważam jego twórczość za totalny chłam ponieważ posmakowałem trochę lepszej rozrywki.

ocenił(a) film na 7
Piotr_Lucyan

jak cie zmuszono? celili do ciebie z broni przez 2h seasnu?

Dramat

a jakie to ma znaczenie?

Dramat

Oglądałaś?

Piotr_Lucyan

Ja już się do Vegi zraziłem więc już na jego film kasy nie wydam

Piotr_Lucyan

może niektorzy się tym jaraja jak reksio szynką:D

Piotr_Lucyan

Krótko mówiąc ten film to wielkie G*wno,  porównywalne z programem gospodarczym Platformy Obywatelskiej. Ogólnie produkcja ewidentnie zrobione pod młodych ogłupionych przez TVN i czasopismo "NIE" wyborców tejże partii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones