PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640195}

Metro

6,4 15 257
ocen
6,4 10 1 15257
Metro
powrót do forum filmu Metro

dobre, bardzo dobre kino:) efekty w normie co sprawia ze film jest bardzo realny :) dla mnie super:) polecam wszystkim
katastroficznym fanom kina:)

ocenił(a) film na 8
bala88pb

zgadzam sie, film trzyma w napięciu do samego końca

ocenił(a) film na 6
bala88pb

Może i naturalny i nie przesadzony ale niestety sztucznie za długi i dużo w nim dłużyzn. Niektóre sceny (np.: życiorys grubasa-kuriera) są kompletnie nie potrzebne.
Do takich klasyków jak "Tragedia Posejdona" czy "Płonący wieżowiec" sporo mu brakuje. Ale na tle nowych amerykańskich filmów katastroficznych pokroju "2012" to te "Metro" wypada całkiem dobrze.

ocenił(a) film na 7
bala88pb

Popieram dobre kino.

ocenił(a) film na 1
bala88pb

jakbyśmy dwa różne filmy oglądali, fabuła to jakaś porażka, ale nie o to chodzi w filmie katastroficznym, natomiast efekty nie powiedziałabym, że w normie - raczej w ogóle ich nie było, zmarnowany potencjał moskiewskiego metra, fatalny soundtrack, a gra aktorska to w ogóle nic nie powiem...

ocenił(a) film na 9
przyszla.zona.michala

Szkoda, że w ogóle coś powiedziałaś... Tak się skompromitować...

ocenił(a) film na 1
angeldog

Każdy może mieć swoje zdanie, od tego jest właśnie forum. Weszłam w Twój profil i w Twoje oceny filmów i widzę, że jesteś fanem/fanką filmów przede wszystkim akcji. No i nie masz tych filmów chyba dużo obejrzanych, a więc Twój gust jest może jeszcze troche niewyrobiony :)
Dla mnie kompromitujące jest ocenienie na 10 pkt "Szklanej pułapki"! Posługujemy się innymi kryteriami po prostu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
przyszla.zona.michala

Weszłaś w mój profil i mam niedużo? I przede wszystkim akcji? Fajnie się ośmieszyłaś :)) Wszedłem w Twój i prawdę rzekłszy co zobaczyłem: mało filmów obejrzanych, oceny nieadekwatne, czyli gust całkiem niewyrobiony. Komentarze nieliczne, 95% do seriali, do filmów na palcach jednej ręki. W przerażającej większości bezpodstawne obelgi. Serduszko przy "Kogel-mogel" -jak rozumiem budzi wspomnienia :P. Punktów za współtworzenie FilmWebu (oczywiście) zero - tu już nie wystarczy niewyparzona gęba. Co do "Szklanej pułapki" - kompromitacja w Twoich oczkach to dla mnie komplement. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
przyszla.zona.michala

można mieć swoje zdanie oczywiście,ale jeżeli ty piszesz że fabuła i gra aktorska jest w tym filmie do bani,no to już grubo przesadziłaś... nie znam rosyjskich aktorów,ale ci co tu grają muszą należeć do najlepszych,bo gra aktorska jest na wysokim poziomie...niestety niektórzy mają jakieś dziwne i inne spojrzenie na rzeczywistość.. :)

ocenił(a) film na 4
bala88pb

nieprzewidywalny? tzn juz na poczatku filmu nie wiedzialas, ze przedstawieni bohaterowie jakims cudem znajda sie w tym metrze? i nie wiedzialas ze jako jedyni (najprawdopodobniej) wyjda z niego calo ?
smieszy mnie tekst NIEPRZEWIDYWALNY w tym przypadku.. 4 to i tak duzo jak na zlepek 50 filmow, motywow, wszystkiego co juz bylo.. za ta NIEPRZEWIDYWALNOSC 4.

ocenił(a) film na 9
Seba24

przecież wiadomo ,że film bedzie sie skupiał na kilku bohaterach którzy będą próbowali przetrwac,a wiec logiczne jest ze sie znajdą w takiej sytuacji...i to nie ma nic związanego z przewidywalnoscią filmu... ludzie trzymajcie mnie

ocenił(a) film na 7
bala88pb

efekty byly bardzo dobre. Ale niepotrzebnie przedłużane, przez to zaczynały wyglądały bardziej sztucznie. Film nawiązywał do amerykańskich filmów, tych z efektami specjalnymi. I to się im udało. Gdyby nie twarze i przedłużanie scen to by się nikt nie połapał, że to nie jest film amerykański. Tylko, że amerykański klasy B. Motyw z kobietą - matką, żoną też fajny, chociaż troszkę źle przedstawiony. Film da się obejrzeć, może jeszcze ze dwa filmy i reżyser będzie kręcił "kasowe" porządne hity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones