PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837101}
5,8 28 513
ocen
5,8 10 1 28513
3,1 17
ocen krytyków
Mayday
powrót do forum filmu Mayday

FILMWEB zrób coś ! Wprowadź zasady aby można było oceniać filmy od momentu kiedy oceni się 100 obejrzanych filmów. Inaczej takie gnioty jak Mayday lub Jak zostałem gangsterem będą miały oceny ponad dwa razy takie na jakie zasługują ! ŻENUA ! Zaczynam przestawać się kierować ocenami z tego portalu.

Adiluzaczeq

Właśnie mnie to zdziwiło, że Polska komedia może mieć powyżej 6

Adiluzaczeq

Pompujesz i żal dupy nie ściska. Polecam. A co do filmu to jest pewnie w klimacie Och Karol II, także dla mnie wypas.

DobryOmen

Wrzuć na luz, zachwyt Och Karol II sprawa, że oczyma wyobraźni widzę mózg wielkości pestki awokado.

Adiluzaczeq

Zgadzam się, że ocena sztucznie wypompowana. natomiast jak maja wprowadzic zasade, żeby miec mozliwośc oceniania po ocenieniu 100 filmów? To jak maja ocenić te 100 filmów :)

frg1906

Proste, każdy oceni 100 filmów, ale ta ocena nie będzie brana pod uwagę - podobnie jest z filmami, które można oceniać, ale oceny te nie zliczają się jeśli film czeka na polską premierę. Dopiero jeśli ktoś oceni 100 filmów to wtedy wszystkie oceny będą brane pod uwagę.

Adiluzaczeq

Oglądałeś Jak zostałem gangsterem ? Też myślałem, że to pompwany gniot, ale uwierz mi, że bardzo mile się rozczarowałem. Polecam z czystym sumieniem.

a_kwitek

Tak, oglądałem. Poszedłem na ten film z wielkim zainteresowaniem i nie nastawiałem się na nic. Od pierwszych scen film mi si ę podobał, klimat PRL, scenariusz, widać, że był pomysł. Jednak tym było bliżej końca to film robił się chaotyczny. Od połowy robił się nudny, mało ciekawy. Reasumując, dla mnie był to starek który wypłynął pełen nadziei, ale zboczył z kursu i gdzieś go poniosło. O Siwiec nawet nie wspomnę, ale była żenująca. A wstawka muzyczna z Tożsamości Bourne'a wmontowana w jedną z ostatnich scen wyglądała jak parodia. Oceniłem ten film 5/10, mimo ze przez pierwsze 30 minut ocena kręciła się wokół naciąganej 7/10.

Adiluzaczeq

Dziwne, że aż tak Cię Siwiec bolała której nie było tu jakoś wiele, ot mignęła kilka razy na ekranie. Film jest przyzwoicie nagrany i zagrany więc jeśli nawet masz zastrzeżenia co do drugiej części filmu to nazywanie go gniotem jest na wyrost.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones