PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837101}
5,8 28 456
ocen
5,8 10 1 28456
3,1 17
ocen krytyków
Mayday
powrót do forum filmu Mayday

Gniot. Film tylko dla osób, których śmieszą żarty oparte na seksie, albo typu pierdzenie w samochodzie, czy naśmiewanie się z chorób. Infantylny, żenujący, głupi. Jestem pełen podziwu, że dotrwałem do końca. "Futro z misia" sobie odpuściłem, bo wiedziałem, czego się spodziewać. Tutaj jednak oczekiwania miałem inne. Niestety, wielki zawód.

TroyLuk

Absolutnie żenujące pseudo żarci, co najgorsze w ogóle nie śmieszne.

ocenił(a) film na 2
mirror_mirror_filmaniak

Dla mnie ten film to traumatyczne przeżycie,powaznie,gdzie przecież dość dobrze bawiłem sie na Planecie singli.I o dziwo ludzie się smiali z tych zartów,żenada....

ocenił(a) film na 8
aronn

a widzisz mamy zupełnie inny gust filmowy tobie podoba się planeta singli a mi nie , za to mayday uważam za jedną z lepszych komedii

ocenił(a) film na 1
aronn

aronn--zgadzam się -żenujące dno

gabigabi7

Potwierdzam - dno dna.

ocenił(a) film na 8
TroyLuk

Świetna komedia polecam

ocenił(a) film na 8
nilsen

Rozumiem że komuś się mniej podoba ,ale gniot to chyba przesada

ocenił(a) film na 2
nilsen

Ty swietnych komedii chyba nie ogladałeś,bo ten film był żenujący,sztuczny,wymuszony humor i pełno sucharów,ech,szkoda gadać...

aronn

Podobała ci się Planeta Singli a ten film nie ? Coś mam wrażenie, że ściemniasz. Przecież tutaj już sam zwiastun tego filmu jest dużo bardziej śmieszny niż wszystkie częśći Planety Singli razem wzięte

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Zwiastun dobry i dlatego poszedlem do kina i film masakra,zenujacy humor a fabula nie lepsza.

aronn

Nie rozumiem cię zupełnie. Przecież już same sceny ze zwiastunu wystarczą żeby film ocenić na minimum dobry. Chyba jesteś bardzo wymagającym widzem.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Masz dobrze pod sufitem?Obejrzales zlepek scen i juz oceniasz?

aronn

Mi wystarczy kilka scen żeby ocenić całokształt. Nie jestem wymagającym widzem. Wystarczy, że na komedii uśmieje się ze trzy czy cztery razy i już jest zajebiście.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Usmiejesz się kilka razy i już oceniasz na 7 albo na 8?Zadziwiasz mnie normalnie :D

aronn

A co ci więcej potrzeba w dobrej komedii? Kilka razy się zaśmiejesz to ocena nie może być mniejsza niż siedem.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Wszystkie skladowe biore pod uwage.

ocenił(a) film na 8
aronn

a widzisz mamy zupełnie inny gust filmowy tobie podoba się planeta singli a mi nie , za to mayday uważam za jedną z lepszych komedii

ocenił(a) film na 2
nilsen

Dla mnie to glupawy film ze slabym humorem do tego.

aronn

I poco tak piszesz? Szanuj czyjas opinie. Nie badz kretem i zrozum ze kazdy ma prawo do wlasnej oceny!

ocenił(a) film na 7
TroyLuk

dwa żarty były o pierdzeniu, o sexie nie pamiętam żadnego, jestem bardzo krytyczny wobec polskich produkcji, czasami trzeba zaciągać mnie końmi.. jednak uważam ze twoja opinia jest dalece przesadzona, fakt końcówka byla słaba i cały wątek gangsterski też mi sie nie kleił ale cala reszta genialna i dobrze poprowadzona, a aktorzy genialni..

taziczek

Ja staram się nie chodzić na polskie filmy, jednak na ten zachęcił mnie wywiad z Adamczykiem który go zachwalał. Było średnio, głupie żarty i trochę tandeta, może dla niektórych fanów polskich produkcji to świetny film. Dla mnie raczej ostatni polskiej produkcji, tak jak na Vegę również już nie pójdę.

ocenił(a) film na 2
taziczek

Ha,ha,genialni.Wszystkie kwestie Adamczyka byly sztuczne na maksa,a humor nieudolny,tak jakby chcial rozsmieszyc widza na sile.Z kazdego klamstwa tak nieudolnie i malo przekonywujaco sie tlumaczyl,ze tylko rece zalamac.

ocenił(a) film na 8
aronn

Człowieku ty chyba niczego nie lubisz. Pewnie zachwyca cię byle jaki amerykański gniot. Film jest całkiem przyzwoity, fajnie zagrany i zupełnie inny od reszty polskich komedii ostatnich czasów. Wyluzuj trochę malkontencie permanentny ;)

ocenił(a) film na 2
Paul_Relke

Zobacz najpierw co ogladam a nie wyciagasz pochopne wnioski.Ja kocham kino ale nie taki chlam.

taziczek

Obejrzałam z zaciekawieniem, zaskoczona bardzo rozbieżnymi opiniami. I tak: śmiałam się więcej niż przeciętnie na komedii, żarty nie były obsceniczne, raczej aluzyjne, a takie lubię; podobał mi się "homo" wątek Janka i Staszka - twórcy wykazali się rzadkim dziś obiektywizmem w tej kwestii; Woronowicz był genialny po prostu; Adamczyk słaby, ale nie żenujący, nawet Grabowski był spoko, mimo że go nie lubię. Drażniły mnie głupie sceny "łóżkowe" i wątek gangsterski. Podsumowując, nie wstydziłabym się przyznać, że mi się podobał. Z wyjątkiem piosenki na końcu - sąsiedzi mogli pomyśleć, że słucham disco polo:/

TroyLuk

Ilość troli zachwalających ten gniot jest przygniatająca, Jakbyście włożyli pracę, aby zrobić dobry film a nie zakłamywać rzeczywistość było by dużo mądrzej.

ocenił(a) film na 8
mimi_minimal

Człowieku idź się przejść, odetchnij ..... Może ty zrobisz lepszy film i pokażesz innym?

ocenił(a) film na 1
TroyLuk

Wow bardzo zazdroszczę (albo współczuje) dotrwania do końca

ocenił(a) film na 5
TroyLuk

Dodaję swoją cegiełkę dla osób, które mogłyby zachęcić się wysoką oceną tej pozycji lub nazywaniem jej „komedią klasyczną, jakich w Polsce brakuje" (hehe), a potem się rozczarować. Trzeba się nastawić na infantylną, neurotyczną komedię pomyłek, a wtedy... można nawet nieźle się pośmiać. Udany duet Adamczyk-Woronowicz. Pozdrawiam fanów kina!

ocenił(a) film na 10
TroyLuk

Po prostu trzeba się znać na żartach to i film będzie się wtedy podobał

ocenił(a) film na 2
daria_prystupa

Jeśli uznajesz ten film za arcydzieło, to ja Ci współczuję. :) A na żartach się znam, jeśli są na poziomie.

TroyLuk

aha czyli dobry zart to taki ktory cie smieszy? No wiec ja znam pare zartow ktore zapewniam ze nie beda cie smieszyc aczkolwiek beda smieszyly wszystkich innych. Czy w zaistnialej sytuacjii zart jest zly ?

ocenił(a) film na 8
foppke

He he he, foppke kolega TroyLuk tego nie zrozumie. Bidulina potrafi tylko wszystko i wszystkich krytykować.....

ocenił(a) film na 10
TroyLuk

TroyLuk wspolczuj co najwyzej sobie. Kazdy ma inne gusta i prawo do oeceny filmu wedlug swoich kryterii. Osobiscie sadze , ze jest to lepsza z polskich komedii, ktore zostały wydane ostatnimi czasy.

ocenił(a) film na 4
daria_prystupa

jeśli moja zona zasnęła na tym filmie to widocznie film jest kiepski

ocenił(a) film na 8
grzes1962

A może jej po prostu brakuje snu? Pracuje może na noc?

TroyLuk

Zgadzam się z Tobą! Mimo tego że lubię Adamczyka, to ten film jest totalnym gniotem! Bardzo słaby i nieśmieszny! Ledwo wytrzymałem do końca.

TroyLuk

Generalnie nie lubię komedii ale ta była niezła

ocenił(a) film na 3
TroyLuk

Zgadza się ogólna ocena zdecydowanie zawyżona a film pomijając parę momentów słaby....

ocenił(a) film na 2
TroyLuk

Ja wytrzymałem 20 minut. Kolejna mocno reklamowana i mocno niestrawna polska produkcja. Autorzy Mayday (sztuki) powinni zakazać prezentowania tego czegoś pod tym tytułem.
Przy każdym takim gniocie zastanawiam się po co powstają w Polsce takie produkcje. Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Bo PINIONDZE TO NIE WSZYSTKO, ALE WSZYSTKO BEZ PINIENDZY TO (cholera, do tej pory nie wiem co bo było zasłonięte :P )

ocenił(a) film na 8
TroyLuk

Przerzuć się na Szekspira sztywniaku, i nie wypowiadaj się o najlepszych filmach jeśli nie masz pojęcia czym jest humor bez hamulców!!! Won do lasu mrówki liczyć!!!

TroyLuk

Jak na polskie realia to praktycznie arcydzieło. A ogólnie ktoś musiał mocno pomyśleć nad scenariuszem bo nie powstał przy wiązaniu sznurowadeł.

ocenił(a) film na 4
TroyLuk

żarty były wręcz prymitywne

ocenił(a) film na 1
TroyLuk

Gniot :(

ocenił(a) film na 2
TroyLuk

Faktycznie, skuszony wysoką oceną odpaliłem film i po prostu nie mogę uwierzyć, jak durny on jest. A uwielbiam głupie komedie. Zdychałem ostatnio ze śmiechu na "Inbetweeners", uwielbiam Willa Farrella, ale no Adamczyk próbujący być śmieszny to jest totalna porażka. Idiotyczny koncept całego filmu z tymi dwiema żonami, idiotycznie to uzasadniają, w każdej sytuacji największy debil by się zorientował, że coś jest nie tak. Nawet w "Bad Boyu" Grabowski się tak nie kompromitował jak tutaj. Tylko Woronowicz jest jedyny, co potrafi nawinąć bajerę, składnie się wypowiedzieć normalnie, a cała reszta stroi głupie miny i przyjmuje najidiotyczniejsze wymówki, ale to filmu nie ratuje, bo tu leży dosłownie wszystko.

ocenił(a) film na 10
TroyLuk

Film wyłącznie dla osób z poczuciem humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones