PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838524}

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
5,0 52 290
ocen
5,0 10 1 52290
4,8 38
ocen krytyków
Matrix Zmartwychwstania
powrót do forum filmu Matrix Zmartwychwstania

dno

ocenił(a) film na 2

Kwintesencją tego filmu była końcowa muzyka. Podróbka starego dobrego kawałka. Poza tym kolejne durne feministyczno\lgbt kino "akcji" z nadmiarem filozofi. Pomijając nawet LGBT i wspaniałe kobiety to film robiony na siłę i bez pomysłu.Żaden wątek nie jest rozwinięty do końca. Aktorzy nijacy, pomysłów brak. Ale kasa zarobiona i to się sla WB liczy.

ocenił(a) film na 5
macik222

Jestem gejem i nawet ja nie dostrzegłem w filmie żadnych istotnych wątków LGBT. Zachowuje się Pan, jakby siadał do filmów i szukał na siłę tychże wątków, a to jest trochę chore i wskazuje na syndrom oblężonej twierdzy ;)

ocenił(a) film na 10
Aleksyz

Prawda

macik222

Ja mam alergię na przemycanie wszędzie tęczowej ideologii, ale tutaj się nie zgadzam z Macikiem222. W filmie nie widać żadnej osoby z tego rodzaju problemami, a to, że pada w filmie pojęcie "tęczy", to już nadinterpretacja, że chodzi o co tutaj film jest podejrzany. Faktem jest jednak, że sporo jest w filmie "dowódczyń".
Po przeczytaniu tego komentarza byłem bliski odpuścić sobie ten film, ale zaryzykowałem. Szału nie było, ale oglądało się przyjemnie.

ocenił(a) film na 2
Glajcik

@Macik222 Jakkolwiek ja również nam dość tych upychanych na siłę motywów, tak tu nie zauważyłem niczego podobnego. Ale może dlatego, że film jest tak potwornie denny, kretyński i odpychający, że mogłem coś przeoczyć. Oglądałem go w ...6 podejściach, bo nie byłem w stanie dłuzej niż 15m w jednym ciągu wysiedzieć. Dno

ocenił(a) film na 1
Christifemus_2

https://www.youtube.com/watch?v=ig-Hwuwl9c0&t=6s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones