PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838524}

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
5,0 52 297
ocen
5,0 10 1 52297
4,8 38
ocen krytyków
Matrix Zmartwychwstania
powrót do forum filmu Matrix Zmartwychwstania

Pierwszy Matrix jest kultowy, koniec kropka. Dwie pozostałe części są ciekawe, ale nie dorastają do pięt jedynce. Wyglądają jakby robiły je zupełnie inne osoby. To co teraz zrobili jest tragedią. Chaotyczne, głupie, infantylne, dziecinne i nie potrzebne. Próbowałem ogarnąć jak do tego mogło dość? Jak można z tak genialnej pozycji, jaką był pierwszy Matrix dość do takiej miernoty? I zrozumiałem że to po prostu brak jaj jest powodem takiego stanu rzeczy. Trzeba mieć jądra i wysoka dawkę testosteronu, żeby pisać dobre scenariusze i kręcić dobre filmy, a skoro Wachowscy z mężczyzn przemienili się na kobiety, to chyba i jaja stracili. Jedna z "sióstr" przynajmniej zrezygnowała z pracy nad tym filmem, bo czuła że nie ma sensu. Złote maliny powinny si e posypać, klapa finansowa gwarantowana mam nadzieję, bo nie chcę takiego gówna więcej oglądać.
Ps ***** ***.

ocenił(a) film na 4
tbpvppl

opinie homofobów, transfobów i szowinistów nic nie znaczą. równie dobrze mogłeś nie pisać tego komentarza, bo totalnie nic nie wnosi do otaczającej nas rzeczywistości. ale fakt faktem film jest zły i również zgadzam się że ***** *** ale również ************

ocenił(a) film na 2
tbpvppl

Zależy. Taka Kathryn Bigelow na pewno by nakręciła parę poziomów lepszy film. Faktem jest jednak, że niewiele dobrego kina akcji powstało z ręki kobiet.

ocenił(a) film na 1
tbpvppl

Racja ten film to festiwal żenady bezczelnie żerujący na pierwszej części, ciągłe retrospekcje i odniesienia do pierwszej części tylko dowodzą jak kompletnie brakowało im pomysłu na ten film. Jedynka była przełomowym niezwykle oryginalnym i klimatycznym filmem. To coś w ogóle nie powinno powstać.

ocenił(a) film na 2
tbpvppl

No cóż, tę czesc robily kobiety Wachowskie poprzednie faceci Wachowscy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones