PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838524}

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
5,0 52 297
ocen
5,0 10 1 52297
4,8 38
ocen krytyków
Matrix Zmartwychwstania
powrót do forum filmu Matrix Zmartwychwstania

Miałem ochotę wyjść po 5 minutach, wytrzymałem aż godzinę i bardzo tego żałuję.

- jeśli macie do wyboru kulę w łeb lub matrixa 4, bierzcie kulę będzie mniej bolało

- jeśli macie do wyboru, wszystkie odcinki mody na sukces lub matrixa 4, wybierzcie to pierwsze, nie będziecie się tak nudzić

- jeśli macie do wyboru przebiegnięcie maratonu lub matrixa 4, idźcie na maraton,  w kinie każda minuta będzie upływać zdecydowanie wolniej

- jeśli ktoś was zaprosi do kina na matrixa 4, natychmiast zerwijcie wszelkie kontakty z tą osobą, zróbcie operację plastyczną i przeprowadźcie się do innego miasta

Mówię to wszystko jak fan trylogii, pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się wyjść z kina w trakcie trwania filmu.
Obok kina była budka z kebabem i żałuję że dwie dychy poszły na bilet a nie na żarcie.
Rysiek z klanu jest ciekawszą postacią niż nowy Morfeusz

Jeśli jednak zdecydujecie się pójść do kina na matrixa 4 to nie zapomnijcie maseczek, ale nie na usta tylko na oczy, może to pomoże ukoić ten ból.

P.S.
Czy są tu jacyś prawnicy?
Co prawa człowieka i konstytucja mówią o torturowaniu ludzi? Czy nie jest to zakazane? Czy można pozwać twórców tego "dzieła" i zażądać odszkodowania za poniesiony uszczerbek na zdrowiu psychicznym?

Już bym wolał przyjąć 3 dawki preparatu niż spędzić 3 minuty więcej na tym czymś ( aż mnie telepie jak sobie przypomnę).

ocenił(a) film na 3
Marcin_Lubin990

Zluzuj porcięta

ocenił(a) film na 7
Marcin_Lubin990

Szkoda, że nie napisałeś, co konkretnie Ci się nie podoba w filmie. Planuje się właśnie wybrać do kina za chwilę, no ale ma być 14 stopni mrozu i mam dylemat. Gdybym wiedziała, co tak Cię do tego filmu zniechęciło, może zostąlabym w domu.

Marcin_Lubin990

Ja widziałem wiele rzeczy, które były red flagami, jeżeli biega o ten film...Mój zapał stygł z każdą wspomnianą poniżej rzeczą coraz bardziej:

1.Lana Wspominająca o tym, jak to film powstał po tym, jak Rodzice jej zmarli i wyobraziła sobie, że "neo i Trinity wrócili do życia" - I to był powód dla tej części...

Ok, rozumiem żałobę i smutek po utracie rodziców...Ale dlaczego ta żałoba ma być obchodzona kosztem Studia Filmowego? Tego typu tekst o tym, że "wyobraziłam sobie, że "zdażyło się coś zupełnie innego"" Brzmi Jak teksty przy fanfikach na Fanfiction net,

jakby Autor Fanfika z np. harry'ego pottera sobie wyobraził, że J.K.Rowling napisała "więźnia azkabanu" źle i że zrobi sobie taki własny Retconning, gdzie Pettigrew został spetryfikowany, a syriusza uniewinniono...A potem uznał swój fanfik za oryginalny canon, a książki za fanfik

2. Recenzenci Porównujący to do Ostatniego Jedi i mówiący, że ten film jest "Stunning and Brave" (takie opinie pojawiały się na twitterze od zawodowych recenzentów)

3. Zdołałem obejrzeć spoilerową recenzję z 2 dni temu na youtube...
Szczerze, nie dbam już o spoilery, w dzisiejszych czasach - Chcę znać fabułę filmu, by wiedzieć, czy warto wydać pieniądze na niego (choćby miało mnie to kosztować plot twisty - lepiej stracić zaskoczenie plot twistem, niż 30 zł)

Ale już kompletnym gwoździem do trumny dla mnie był tekst, że Dyskontowy morfeusz cytuje Karola Marksa - Wtedy już wiedziałem, że na ten film moja forsa nie pójdzie XD


ocenił(a) film na 4
bart13

Zgadzam się. Omijać szerokim lukiem

ocenił(a) film na 3
Marcin_Lubin990

1 nie dam, ale maks 3, z kultowego dla mnie filmu, ktoś zrobił głupkowaty film z elementami komediowymi. Ktoś tu pisał o efektach, na 2021 rok te efekty są słabe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Marcin_Lubin990

Marcin, nie podałeś nawet merytorycznych powodów dlaczego aż tak nie podobał Ci się film. Jest to zwykły hejt, czego by filmowcy nie zrobili i tak było by źle dla Ciebie.

Najlepsze jest to, że ktoś wylewa wiadro pomyj na film a sam na co dzień przerzuca żwir łopatą z hałdy do betoniarki i zgrywa eksperta, krytyka filmowego.

ocenił(a) film na 1
Bartee94

Jestem w trakcie oglądania Matrixabw kinie. Z uporu nie wychodzę. Merytorycznie mogę napisać co jest nie tak z tym filmem - wątpię żeby chciało ci się czytać tej epopei.

7rebelde

Będzie dłuższą niż "Lalka" Prusa?

Niobe_FW


Niobe_FW: Piszesz takie chamskie komentarze, bo żaden normalny facet cię najwyraźniej nie chce, taka jest prawda. Opcjonalnie jesteś wojującą feministką, na papierze i ekranie komputera. To się w takim sposób tutaj wyżywasz. Idź w końcu na jakiś normalny film, tam może kogoś poznasz. Nie wiem, może twoja droga to też zmiana płci, bo w końcu standardowy facet prędzej znajdzie towarzystwo, niż nie za ładna kobieta, z tym że piękno to rzecz gustu, ale twój gust komentatorski jest kiepski, oby uroda nie szła z nim w parze w twoim przypadku.

ocenił(a) film na 8
Marcin_Lubin990

W dodatku widzę, że konto założone dzisiaj, czyli zwykła chęć hejtu filmu.

ocenił(a) film na 4
Bartee94

Jak po 20 minutach masz dość to jak to ująć w merytoryczny argument? Irytują mnie takie fircyki jak ty

ocenił(a) film na 3
Marcin_Lubin990

nic dodać nic ując :)

Marcin_Lubin990

Zaszczep sie, zrób to dla siebie, dla rodziny..

pablo1984zamosc

Przede wszystkim dla Polski!!!

ocenił(a) film na 3
Marcin_Lubin990

Ten film to pedalskie gówno!

ocenił(a) film na 10
Brzoza111

A ty jesteś gownem "niepedalskim". Winszuję.

ocenił(a) film na 3
Ra_vael

Dobrze, dobrze ciepły chłopcze ;)

Brzoza111

Ty za to jesteś bezmózgim gównem!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 3
Niobe_FW

Nie ma to jak być odważnym przed monitorem komputera hahaha xD brak ci klasy leszczu.

Brzoza111

Nie rób z siebie błazna pod-upcona męska prostytuko.

ocenił(a) film na 7
Marcin_Lubin990

Jedziecie po Matrixie 4 jakby kontynuacja miała być kolejnym epokowym wydarzeniem ( Śmiechłem) Nastawienie przed seansem jest najważniejsze, liczyłem na mega gniota wyszedł dobry film i pozytywnie się zaskoczyłem. NIE REWELACYJNY, DOSKONAŁY czy Bardzo Dobry - po prostu dobry.
W Filmie macie wprost powiedziane co teraz w wywiadach wychodzi że Warner Bros z czy bez Braci (Sióstr) Wachowskich stworzyłby kontynuację, więc się z tego naśmiewają w samym filmie (szczere do bólu) co do fabuły, nie mniej oklepana od całych MCU czy innych ale przynajmniej dla mnie SPÓJNA i wytłumaczona. Było miło zobaczyć dawne twarze czy Trinity w nowej odsłonie ( tak brakowało mi było TYCH LUDZI W TYCH ZAJEBISTYCH STROJACH :D ) Filozoficznie itd, Matriksy nigdy dobrze nie stały bo to fani dodali tą otoczkę sami Twórcy tego nie potwierdzali. Gra aktorsko spoko efekty tak samo, kamera w czasie walk nawala czy choreografia bo nie widać miejscami co się dzieje ( słynna walka Neo i Morfeusza czy ze Smithem wyjaśnia jak ma to wyglądać)
FILM NIE PORYWA ALE LUDZIE jest dobry gorsze szmiry puszczali, po prostu mieliście zbyt wysokie wymagania ( ja też )

ocenił(a) film na 1
Marcin_Lubin990

Też wyszłam w połowie z kina. Te denne dialogi o niczym zmęczyły mi głowę. Keanu Reeves chociaż uwielbiam i mam sentyment z każdym filmem gra coraz gorzej.

Mondello

Kobieta z IQ Ameby!

ocenił(a) film na 9
Marcin_Lubin990

Nie przedstawiłeś żadnych argumentów dlaczego miałeść "ochotę wyjść po 5 minutach". ŻADNYCH. Jak bierzesz pieniądze za pisanie negatywnych opinii na zamówienie to się do tego przyłóż.

ocenił(a) film na 2
MKs

To powiedz kto niby płaci za negatywne komentarze na filmwebie? Ciekaw jestem.

Marcin_Lubin990

Jesteś bezmózgim debilem.

Marcin_Lubin990

Potwierdzam,kompletny gniot i szmira.
Architekt,blond transik w niebieskich okularkach.
Klub hello kity przy tym wysiada.

ocenił(a) film na 1
Marcin_Lubin990

Ten film to obraza dla trylogii. To nie jest jakiś zwyczajnie bardzo słaby film tylko coś co próbuje udawać Matrixa. I za to nie może być innej oceny.

ocenił(a) film na 10
Marcin_Lubin990

Ech.....Kolejny komentarz w stylu: "Ten film jest zły bo tak a jak się nie zgadzasz to się nie znasz". Naprawdę, dlaczego prawie wszyscy hejterzy tego filmu piszą takie głupoty zamiast jakiegoś komentarza z jakąś konstruktywną i uzasadnioną krytyką?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones