PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435710}

Masakra w Chicago

Chicago Massacre: Richard Speck
4,3 823
oceny
4,3 10 1 823
Masakra w Chicago
powrót do forum filmu Masakra w Chicago

Chała jakich mało

ocenił(a) film na 1

Dawno nie widziałem tak kiepskiego filmu. Brakuje akcji, spójności fabuły, dobrej gry aktorskiej, muzyki, generalnie wszystkiego co dobry film winien posiadać.
Poza tym to nie jest horror i nie ma nic wspólnego z tym gatunkiem. Co najwyżej marny kryminał z najniższej półki. Po raz kolejny zawiodłem się na "kinie grozy".

fat

Przecież to film klasy B z zapomnianymi aktorami obecnie klasy C.
Chała i tyle.

ste

+ niski budżet, i powstawanie filmu w 10dni

Sined

bardzo niski budżet*

Sined

Po słabym Oprawcy i średniej Tamarze przyszedł czas na totalne dno ,co sie zwie Masakra w Chicago, Po raz kolejny Kino Grozy wypuszcza totalny gniot.

ocenił(a) film na 10
ste

Zapomniani aktorzy? No chyba żartujesz, że Tony Todd i Andrew Divoff są zapomniani. Andrew Divoff często występuje w filmach grozy. Ostatnio grał w : "Faust - Love of the Damned", "Dracula", "Dr. Rage", "The Rage", "Boston Strangler: The Untold Story" a obecnie "The Dead Matter". Natomiast Tony Todd również nie próżnował i grał m.in. w: "Murder-Set-Pieces", "House of Grimm", "The Prophecy: Forsaken", "Hatchet", Shadow Puppets" obecnie: "Bryan Loves You", "The Quiet Ones", "The Graves", "The Devil's Dungeon", "Black Friday", "Escape of the Living Dead", "Hatchet 2", "2001 Maniacs: Beverly Hellbillys". Więc jak widzisz wcale o nich nie zapomnieli. A film warto samemu obejrzeć i ocenić, jeśli uważacie, że owy film to dno, to mało widzieliście ;)

ocenił(a) film na 2
Cenobite

Jak dla mnie to ty widziałeś za dużo :P.
Polecam ci oglądnąć jeszcze "Masakra W Czikago" wspaniała rola Jarosława Kaczyńskiego powinno ci się spodobać.

ocenił(a) film na 4
fat

Brak dobrej gry aktorskiej? Według mnie bardzo dobre kreacje głównego bohatera i detektywa. To jest horror na takich samych zasadach jak "Krzyk"; jest psychopata, giną ludzie. Ja oczekiwałem po tym filmie jakiejś namiastki gore, ale pod tym względem bardzo się zawiodłem. Odradzam wszystkim, którzy oczekują jakiegoś mocnego, krwawego obrazu; to jednak przede wszystkim kryminał, ale taki naprawdę z niższej półki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones