PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9043}
7,5 2 609
ocen
7,5 10 1 2609
Marzyciele, czyli potęga wyobraźni
powrót do forum filmu Marzyciele, czyli potęga wyobraźni

niezapomniane

ocenił(a) film na 10

Pamietam ten film z dzieciństwa. Niesamowita końcówka, którą będe zawsze pamietać i którą często wspominam.

ocenił(a) film na 9
Lenalee

ja również świetnie pamiętam ten film z dzieciństwa i nie raz mi się na nim płakało!

ocenił(a) film na 9
relapka

Oglądałem go raz w życiu, kiedy miałem jeśli dobrze pamiętam 8 lat, teraz blisko 12 lat później nadal o nim nie zapomniałem i dzięki większej dostępności udało mi się zobaczyć go ponownie, nadal nie stracił swojej magii. Zazwyczaj po 2-3 latach zapominam większość filmu, ale w tym wypadku mimo upływu czasu nadal miałem go świeżo w pamięci.

ocenił(a) film na 10
Lenalee

Ja również oglądałam film chyba raz w życiu może i drugi raz też kiedyś ale ten pierwszy raz pamętam najbardziej.Oglądałam to chyba jakieś 10 lat temu albo 8-7 jakoś tak. Pamiętam jak przezywałam ten film w dzieciństwie. Jak się na nim wzruszałam, jak płakałam jak zabito psa czy postrzelono juz do końca nie pamietam. I faktycznie końcówka nie zapomniana, to jest tak magiczne że tego się nie da zapomnieć :) Polecam każdemu i dzieciom i tym którzy już dziećmi nie są naprawe warto :)

Lenalee

muszę go obejrzeć raz jeszcze :) Ten film jest nie zapomniany :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones