PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38159}
5,9 7 649
ocen
5,9 10 1 7649
Mary Kate i Ashley: Paszport do Paryża
powrót do forum filmu Mary-Kate i Ashley: Paszport do Paryża

W TVN

ocenił(a) film na 10

Hej, ten film jest bardzo dobry , bardzo mi sie podobal. Ostatnio 2 kwietnia lecial w TVN o cos po 10 . dobrze jest zaczynac dzien dobrym filmem!!!!

ocenił(a) film na 1
Karolcia_14

Jak przeczytałam, że masz 17, prawie 18 lat to pomyślałam, że robisz sobie jaja... Ale teraz myslę, że po prostu masz 7, prawie 8 lat, przez przypadek widocznie wcisnęłaś 1 przed cyframi. Proszę, sprostuj to, bo naprawdę gotów ktoś jest pomyśleć, że mówisz prawdę... Marna prowokacja: "ten film jest bardzo dobry", daj spokój.... ;/////

ocenił(a) film na 10
GLODZILLA

czesc chcialam cie powiadomic, ze ja mam prawie 18 lat, a nie 8. Ty chyba poprostu nie akceptujesz ludzi, ktorzy lubia inne filmy niz ty.Powinnas cos z tym zrobic!!!! A ja poprostu odkad pamietam lubie filmy z siostrami Olsen i tyle. Niewazne ile mam lat nadal beda mi sie one podobac.

ocenił(a) film na 1
Karolcia_14

JESTEŚ ŻENUJĄCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GLODZILLA

Ja mam 13 lat i co?Gówno.
Mogę sobie lubieć filmy z Olsenkami,zrobisz mi coś Głodzillo?
Nie.
A więc odczep się od czyjegoś gustu,bo moim zdaniem są to bardzo optymistyczne i ciekawe filmy.

ocenił(a) film na 10
Ashi_2

dzieki.... fajnie ze ktos lubi filmy z olsenkami, a nie krytykuje innych za swoj gust jak glodzilla

ocenił(a) film na 1
Karolcia_14

Ashi widać że masz 13 lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones