PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30710}

Martwe zło 2

Evil Dead II
7,2 29 054
oceny
7,2 10 1 29054
7,4 16
ocen krytyków
Martwe zło 2
powrót do forum filmu Martwe zło 2

Jakoś nie miałem okazji oglądać tego filmu ani w latach 80-tych, ani 90-tych, więc wiem, że inni mogą mieć inne doświadczenia. Pierwszy raz widziałem go niedawno i szczerze mówiąc nie byłem w ogóle przygotowany! Miałem wrażenie jakby reżyser wrzucił wszystkie swoje najgłupsze pomysły do jednego filmu... i to było genialne! Film mnie nie przestraszył ani trochę, ale za to rozbawił do łez! Przestarzałe już efekty specjalne tylko potęgowały frajdę z filmu. Niektóre sceny na zawsze pozostaną mi w pamięci. Kapitalny był Campbell w roli Asha!

ocenił(a) film na 7
_Zero_

Groovy

ocenił(a) film na 9
_Zero_

Jeśli to możliwe, to film jest jeszcze bardziej absurdalny od pierwszej części. Absurdalnie genialny.
Kamera szła w najbardziej niespodziewane kąty, ujęcia z każdej perspektywy, krew sikała drzwiami, żarówkami i oknami, efekty dźwiękowe wciskały w fotel.
I jest dokładnie tak,jak mówisz - w tym filmie zawarte są wszelkie najgłupsze pomysły świata.
Rąsia żyjąca własnym życiem, połknięcie gałki ocznej, zjadanie włosów, ręka-piła, zabójcze teksty, a twarz Bruce'a - bezcenna.
Pierwszy raz oglądałam jeszcze za maleńkości, ale ten film starzeje się jak dobre wytrawne wino.
I'll swallow your soul, I'll swallow your soul, I'll swallow your soul!

_Zero_

Dziś 0 21 w TNT!

ocenił(a) film na 7
_Zero_

Takich filmów już się nie robi... gdzie każda scena jest podróżną w najbardziej posrany zakamarek umysłu twórcy. Kto pamięta pierwszy Straszny Film albo ten z nawiedzioną rezydencją? Ciekawe czy kiedyś jeszcze coś takiego dostaniemy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones